Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nehéz ebben a generációb...

Miért nehéz ebben a generációban tanárnak lenni?

Figyelt kérdés

Vagy kérdezem másképp: miért nehezebb most, mint generációkkal előttünk?


Pár napja beszélgettem erről a matektanárommal. Gondolkoztam ezen egy kicsit, valamiért az ilyenek nem hagynak nyugodni.:D Kíváncsi természetem miatt pedig érdekel az is, hogy az ittlévők mit gondolnak erről, szóval feltettem ezt a kérdést itt is.


2015. márc. 7. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Mert most sokkal tiszteletlenebbek a gyerekek. Nagyképűek, önzőek, elkényeztetettek. A "jogaikat" követelik de a kötelezettségeikre magasról sz_rnak. Motiválatlanok, neveletlenek, lusták.

Tisztelet a kivételnek.

2015. márc. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Mert a liberálisok SZDSZ belenevelték a gyerekekbe, hogy nekik jogaik vannak, meg nem lehet megbuktatni hanem motiválni kell, hogy megtanulja amit útál. Na azóta mindenki veri a tanárt a diák és ha a tanárnak nem tetszik a szülője is.
2015. márc. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert a herbartizmus most nagyon visszaüt!Mindenki passzív!És ha erőltetni próbálják az egészet,abból gondok lesznek.Már pedig erőltetnek itt mindent.

Szinte senkit nem érdekel:

1.A fotoszintetizálás 11.osztály környékén pénteken az 5.órában,

2.Az "a" betű nem köti le a száguldozó figyelmű elsősöket,ami nem csoda,

3.A fiúk 6.-ban felizgulnak a felvilágosítás hallatán,de rájönnek,hogy úgyis csak a menstruációról meg az erekcióról lesz szó,mert a felvilágosítás ennyi Magyarországon,EZÉRT TARTUNK OTT,AHOL,

4.A gyerekeket amúgy 16:00-ig benntartják,ami teljesen felesleges,mert ugyan,mit csinál a gyerek annyit az iskolában?Szétunja az agyát...meg átkozza,hogy ő volt a leggyorsabb.

2015. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!