Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak mi jön le abból...

Egy tanárnak mi jön le abból ha a diák izgulós?

Figyelt kérdés

Középiskolába mondjuk egy tanár mit gondol ilyenkor a diákról?


Nem arról az izgulásról beszélek, amikor néha megakad, hanem arról mikor kicsit megváltozik az ember hangja, elvörösödik, nem tud befelé figyelni, de a kintről érkező ingereket mind észleli..


Csak mert én egész középiskolában ilyen voltam, de néha úgy éreztem, hogy emiatt, hogy kerülni akartam az ilyen helyzeteket, a tanár nem tartott olyan szimpatikusnak..


Egy tanár, mit gondol ilyenkor?



2015. febr. 19. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondolhatja hogy az adott diák vonzódik hozzá,hisz ezek a jelek,pont arra utalnak
2015. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arról beszélek, mikor meg kell szólalni az osztály előtt, nem a 2 szemközti kommunikációról :D
2015. febr. 19. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

xd

akkor nincs önbizalma ,fél

2015. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Van olyan tanárunk, aki feleléskor pl biztat, olyan is, aki (ha tényleg nagyon izgulós vagy), akkor röpi írat felelés helyett, olyan is, akit maximálisan nem érdekli, de olyan is, aki kiabálni kezd veled, hogy de pofátlan vagy...
2015. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit gondol, hogy lámpaláza van a diáknak.
2015. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!