Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha vernek a skacok...

Mit tegyek ha vernek a skacok a suliban, nektek is odaszoktak sózni?

Figyelt kérdés
És a kajámat,cigimet még a zsebpénzemet is elveszik ,,hozzál még zsetont vagy többet kapsz'' ,,na mit hoztál nekünk idevele!(püff egy ütés)'' Néha a ruhám is elszakad A tanárok meg nagyívben lesz**@**rják ,,hát fiam nem lehet mindenki jó ember na várjál majd beszélek velük, És akkor megy nekik a következő fokozat meg a leb***@***szas. És ugygondoják ,hogy ezzel már el is van intézve,(de nem, mert minden jön előről,sőt még talán rosszabra fordult a dolog) utána meg jönnek feldühödve (látom az egyik szeme már vörösödik a nyál csordogál a fogain),, a k**r*va anya**d szóltál a tánároknak na most kapsz (es már megy a verés) Ezek természetesen sötét **színű** emberek vagy hibridek (ha értitek mire gondolok) A héten is olyat ideb**@**szott az 1ik az oldalamra ,hogy rendesen belilult (FÁJ IS). És a többi osztálytársam akik nem vernek nemhogy segítenének még jól szórakoznak/nevetnek még a csajok is . Volt olyan is hogy én szóltam egy pár bőrfejű IDŐSEBB havernak hogy kicsit nézzenek rájuk. Na ilyenkor hívnak erősítést pl:elöttem a szünetben ,,te figyelj már ez a gyerek akart megveretni minket (-és akkor jön)Mi a kr**va a.. csináltál ,ráncigálja a ruhámat ami már szakad (háttérbe nevetés) De ugyvettem észre bevannak tojva mert már nem minden szünetben vernek. Volt olyan is ,hogy anyut-aput behívták elbeszélgetés volt és ezek a roh**dtt tanárok még engem állítanak be hibásnak.(te hagyod magad,adol rá okot stb.) Meg dicsőítik magukat ,hogy mindenre figyelnek nem tudják hogy fordulhatott ilyen elő. VALAMI ÖTLET ESETLEG?

2015. márc. 7. 20:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Testi sértés esetén rendőrség.
2015. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok ugyhogy kevesebb erőm van mint a fiúknak. Engem is bántottak amikor suliba mentem. De az igazgató nem tolerálta az ilyet. Az ilyenek repültek a suliból. Azt mondanám hogy ha még egyszer elpuffolnak jelentsd a rendőrségnek. Ez már durva amit művelnek. Ha nem akarod. Akkor várd meg az alkalmat úgy elkapni a bandát egyenként amikor az egyik tag egyedül van. És aztán üsd egy karóval, akármivel. Legjobb amikor senki sem látja. És húzz zsákot a fejére Nehogy megtudja mondani hogy te voltál.
2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Akkor is feldühödnek és mégjobban kapok! ÉS mi a bizonyíték ,hogy vernek? ki tanusítja meg ,hogy ők b*@**sztak nekem ide?Senki nem fog tanuskodni
2015. márc. 7. 21:14
 4/30 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen a stílusod az életben is. Nem csoda, hogy megvernek...
2015. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
2-es Ezt tetszik ez az ötlet, főleg ,hogy egy lány talál ki ilyet. Csak nem így intézted el őket? 4. Igen ilyen a stílusm egyszerre de ez nem jogosítsa fel őket ,hogy verjenek 6-8emberrel nembírok egyszerre. Megfordult már az is a fejemben ,hogy az 1ik nap viszek egy kést és vezért oldalba szúrom. hátha így lecsillapodnának. És én mondanám csak önvédelem volt. a kést megcsak étkezéshez vittem nemtom pl felvágni egy zsemlét a szaláminak vagy valami..
2015. márc. 7. 21:36
 6/30 anonim ***** válasza:
Igen én sokszor verekedtem ilyen alfa hímekkel.mivel fodrász a vegzetsegem sokszor a táskám túlsúlyos volt. A táskámmal elpuffoltam három nagy dagadekot akik piszkáltak. A düh sok erőt ad. De mindig olyankor kell támadni amikor nem számít rá. Pl. Nem vagyok jó verekedő ököllel,lábbal kicsit ügyesebb vagyok de karóval a legjobb. 😃
2015. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A késelést nem javaslom. Te fogsz lenni a hibás. Tudok kést dobálni de a kést csak "kanos bikákra" használtam. Érted remélem
2015. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hol van ez a suli?
2015. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden iskolásnak kötelezővé tenném ebben az országban a Klass című film megnézését. De komolyan.


Egyébként valóban nem tudsz mit csinálni, max annyit, hogy a legnagyobb pofájút elkapod és jól megcsapod. Pont mint a "svédek" esetében.


Nálunk a 10+ évvel ezelőtt középsuliban volt két patkány, aki mindenkit baxogatott és néhányakat meg is vertek, de nem súlyosan. Végül csak akkor repültek, amikor valakit súlyos sérülésekkel a kórházba juttattak. A két retard lefizetett valami svédet, hogy verje meg a gyereket.


A késelést, meg az ilyen hülyeségeket sürgősen felejtsd el. A végén nem te leszel az áldozat, hanem csak az agresszor és mehetsz a böribe. Senkit nem fog érdekelni, hogy előtte mennyit bántottak téged.

2015. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az osztály (2007) címü filmre gondolsz? Még nem láttam de most ,hogy írtad meg fogom nézni. (Én börtönbe? Neee! Ott mennyien vernének.Velük már végkép nem bírnék.)
2015. márc. 7. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!