Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha vernek a skacok...

Mit tegyek ha vernek a skacok a suliban, nektek is odaszoktak sózni?

Figyelt kérdés
És a kajámat,cigimet még a zsebpénzemet is elveszik ,,hozzál még zsetont vagy többet kapsz'' ,,na mit hoztál nekünk idevele!(püff egy ütés)'' Néha a ruhám is elszakad A tanárok meg nagyívben lesz**@**rják ,,hát fiam nem lehet mindenki jó ember na várjál majd beszélek velük, És akkor megy nekik a következő fokozat meg a leb***@***szas. És ugygondoják ,hogy ezzel már el is van intézve,(de nem, mert minden jön előről,sőt még talán rosszabra fordult a dolog) utána meg jönnek feldühödve (látom az egyik szeme már vörösödik a nyál csordogál a fogain),, a k**r*va anya**d szóltál a tánároknak na most kapsz (es már megy a verés) Ezek természetesen sötét **színű** emberek vagy hibridek (ha értitek mire gondolok) A héten is olyat ideb**@**szott az 1ik az oldalamra ,hogy rendesen belilult (FÁJ IS). És a többi osztálytársam akik nem vernek nemhogy segítenének még jól szórakoznak/nevetnek még a csajok is . Volt olyan is hogy én szóltam egy pár bőrfejű IDŐSEBB havernak hogy kicsit nézzenek rájuk. Na ilyenkor hívnak erősítést pl:elöttem a szünetben ,,te figyelj már ez a gyerek akart megveretni minket (-és akkor jön)Mi a kr**va a.. csináltál ,ráncigálja a ruhámat ami már szakad (háttérbe nevetés) De ugyvettem észre bevannak tojva mert már nem minden szünetben vernek. Volt olyan is ,hogy anyut-aput behívták elbeszélgetés volt és ezek a roh**dtt tanárok még engem állítanak be hibásnak.(te hagyod magad,adol rá okot stb.) Meg dicsőítik magukat ,hogy mindenre figyelnek nem tudják hogy fordulhatott ilyen elő. VALAMI ÖTLET ESETLEG?

2015. márc. 7. 20:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az ilyet verni kell.
2015. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Azt kel verni aki ilyet csinál. De ugy, hogy tolószékben maradjon!
2015. márc. 14. 14:05
 23/30 anonim válasza:
Nehagyd már magad az istenit legyél egy kicsit komolyabb ha mindigcsak püfölnek akkor legalább szolj a szüleidnek vagy az igazgatónak ezesetben vagy ha még ennek ellenére is bántana akkor jelencsd fel őket a sz@rba vagy menj önvédelmizni!!
2015. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Aki ennyire analfabéta, ráadásul ilyen borzalmas stílusa van, az tényleg verni való.
2015. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Vagy szolj nekem én leütöm azt a 8 kis p@csöst
2015. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Ilyen stílussal még szép hogy püfölnek ne is csodálkozz
2015. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Tudon egy kicsit keson irok.Neked haverjaid nincsenek? Bevalom en is kaptam 1 szer 2 szer suliba de mindig ugy voltam jon meg kutyara der leszel te meg magadba ra egy 1-2 honapra elkaptuk egy jo helyen es kapott utana ram se mert nezni ne legyel toketlen es akkor nem baszogatnak.
2016. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nalunk is egyszer megvertek egy gyereket ugy higy lila lett a feje😮és tanárt jellett hivni
2018. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Örülj hogy nem lelki bántalmad van

Az rosszabb

2019. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az én o.társam 1.-be egy hye gyerek neki csapta a szekrénynek és most is megvan a nyoma,hívták a rendőrséget de semmi.

Egyszer egy csajnak kitörte a lábát és eltörőtt neki

2019. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!