Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz vagy igaza van a tanárnak...

Gáz vagy igaza van a tanárnak ha azt mondja tanuljunk amit szeretnénk de egyet jegyezzünk meg: tűnjünk el ebből az országból?

Figyelt kérdés

Osztályfőnököm of órán mondja: ki szakmát tanul ki egyetemre megy kiből orvos lesz kiből asztalos. Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy mindegy mit is teszünk csak húzzunk el innen, és ne itt képzeljük el a jövőnket. Hozzáteszi, ha fiatal lenne (60 felett nem az) ő is elhúzna innen és eszébe se jutna itt családot alapítani.


A szüleim kb ugyanezt mondják. Van egy rokonunk Kanadában él, már dolgoztam kint Kananában egy nyáron és várnak vissza. Ha sikerül oda megyek egyetemre, és ha kijártam ott az egyetemet az borítékolható hogy vissza se jövök ide többet.


2015. márc. 13. 11:16
1 2 3 4
 1/40 Trafó1 ***** válasza:
86%
Igaza van, ha van lehetőséged menj.
2015. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

az a gáz, hogy igaza van...

siralmas és röhejes, ami itthon megy

2015. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%

Én meg nem adok neki igazat.

Igen, anyagilag jobban jár külföldön az ember (bár ez sem mindig igaz), de az életben vannak más szempontok is.

2015. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ő miért idehaza tanít? Ja, mert talán külföldön sem minden fenékig tejfel?

Ő miért nem tűnt el ebből az országból? Ja, mert odakint csak egy koszos bevándorló lenne?

A sértődöttségét meg nem ofői órán kéne levezetnie.

2015. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Trafó1 ***** válasza:
27%
Igen vannak.Sok minden más szempont is a pénztől füg. Majd visszajön nyaralni amíg mi itt gürizünk a fennmaradásért, és jól teszi.
2015. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
54%

Ha lenne bátorságom a párommal, akkor kiköltöznénk. Fiatalok vagyunk, nincs babánk, de kicsit ódzkodunk ettől a hatalmas környezetváltozástól, meg én minden héten egyszer találkozni szoktam a szüleimmel, kicsit egyedül érezném magam nélkülük.

Lehet, pár éven belül tényleg lépünk, mert mi ketten csak-csak megélünk, de már egy vagy két gyerekkel nagyon necces lenne.

Szóval én azt mondom, hogy menj, te már bele is kóstoltál az ottani munkába, várnak is vissza...nekünk meg csak egy-két ismerősünk van, nem is tudom, hogy ezzel hogy lehetne elindulni, de mondom, inkább ez a környezetváltozás feszélyez. Ha ez téged nem zavar, menj. Itt már minden kezd romba dőlni.

2015. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Inkább leszek koszos bevándorló egy normális országbna állással és fizetéssel mint itthon Orbanisztánban üres zsebű csupasz seggű NAGYMAGYAR.


Tudod nem mindenkinek elég táplálék hogy a Felcsúti Törpe és bandájának a hülyeségeit szopja be.

Tudom vannak olyan zombik akiknek elég a narancsos manna az élethez. Nekem nem.


"Ja, mert odakint csak egy koszos bevándorló lenne? "

2015. márc. 13. 12:17
 8/40 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a kérdést direkt provokációnak írtad ki? Te libsi vagy, a tanárod libsi, egyet is értetek, akkor minek, ez a kérdés? Hogy lehessen pocskondiázni a saját hazánkat? Én imádom Magyarországot és a magyar kultúrát, az embereket már kevésbé de ez más kérdés. Miről szól ez a kérdés? Bibibííí megyek Kanadába ti meg dögöljetek meg itthon. Komolyan, mint az oviban. Én itthon fogok maradni, itthon leszek orvos, és ebből az országból ami az otthonom fogom, a legtöbbet kihozni. Te menj ki nyugodtan, senki nem fog utánad sírni. De kint valóban csak egy hazátlan kelet-európai (!), senki, bevándorló leszel.
2015. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Igen kb erről szólt a kérdésem.

Aki olyan hülye hogy a szarban tapod mikor arrébb virágzó rét van, na az tapodjon csak a szarban és fulladjon bele.


"Bibibííí megyek Kanadába ti meg dögöljetek meg itthon"

2015. márc. 13. 13:05
 10/40 A kérdező kommentje:

Ja azt nem említettem hogy anyanyelvi szinten beszélek németül és bizony mikor kint voltam Kanadában és megkérdezték honnan jössz? Mondtam: osztrák vagyok.

Még véletlenül se vallom magam magyarnak.

Nem fogom beégetni magam.

Láttam én már táblát Kanadában (a zámori romák öröksége....) hogy Ne lopj.

Magyarul van kinn a tábla Kanadában.

No comment.



"hazátlan kelet-európai "

2015. márc. 13. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!