Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt az egyik...

Miért csinálja ezt az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés

14 éves ő os, én is.Pl. olyanokat szokott csinálni,hogy:amikor torna van és öltözünk át tornaruhába akkor néha a fiúk (oszt.társaink) bejönnek és a barátnőm direkt leveszi a pólóját és elkezd melltartóban járkálni az öltözőben vagy leáll beszélgetni az egyik fiúval.Vagy van,hogy csak úgy spontán odamegy egyik osztálytársunkhoz (persze fiúhoz) és elkezd hozzá dörgölőzni vagy ölelgetni őt.Ma is beszélgettem egyik barátommal és felajánlotta,hogy megmaszírozza a hátam én elutasítottam erre Ő ott termett és mondta, hogy őt nyugodtan megmaszirozhatja mert be van akadva a háta.

Szóval ilyenek..ez normális?vagy csak nekem tűnik furának?



2015. márc. 26. 16:42
 1/4 Vickyli válasza:
100%
Haaat nagyon erettnek hiheti magat a kis baratnöd, ha ennyire nem szegyenlös a fiuk elött 14 evesen!Nem szep dolog a kis osztalytarsadtol,hogy ilyeneket csinal, tudod 14 evesen meg ez egy kicsit korai! Lehet,hogy latta valahol, vagy csak spontan koran erik (a koran eres pedig bizony nem jelenti azt, hogy a fiuk elött melltartoba jarkalhatna)! A fiukat pedig ennyi idösen tiltsatok ki az öltözöböl :D Az a ti,csajok öltözöje..semmi keresni valoja ott meg fiuknak :) Szerintem ne is foglalkozz a kis baratnöddel, lenyeg,hogy te ne csinalj ilyesmit,tudod a tested nagyon ertekes dolog,es ilyen koran nem szabadna mutogatni! Sokszor puszillak :) Vicky
2015. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a barátnődet jól lefogdossák a fiúk, aztán a férfiak, öregek is, alul felül, esetleg még többet is csinálnak vele, akkor ő fogja telesírni a zsebkendőjét, hogy milyen ocsmányak a férfiak. Ha így provokálja a helyzetet saját maga ellen, akkor hamar meg is kapja, amire vágyik.
2015. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nimfómániás csaj lesz belőle. Ha lány lennék, én nem vele barátkoznék. Remélhetőleg középiskolába nem egy helyre mentek.

Amúgy régi mondás, nézd meg az anyját... Na kb. olyan lesz ő is teljesen felnőtt korában. Ha megéri, ha nem értékesítik addig az albán szórakoztatóipari szakértők.

De majd biztos írnak itt neked páran, hogy add meg a jó kis bevállalós csajszi telszámát.:)

2015. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Taken következő részének szereplője akar lenni.
2015. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!