Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan alázza és fizikai...

Folyamatosan alázza és fizikailag is bántotta az öcsémet az egyik tanárja. Mit lehet tenni ilyenkor a tanár ellen?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és szakiskolás öcsémet folyamatosan megalázza a matek tanárja, volt hogy egy hasábbal fejbe vágta, és a hátát is megütötte. Év elején egy olyan kijelentése volt, hogy megbuktatja majd év végén, nem csak az öcsémet bántja, hanem osztálytársait is, és indokolatlan vagy kitalált okok miatt osztogat szaktanárikat. Az öcsém ezt jelezte is az osztályfőnökének, mire ő annyit mondott:,,nem kell komolyan venni" csak kíváncsi lennék ha az ő gyermekét alázná valaki folyamatosan és gyomorgörccsel ülne be matek órára ő mit szólna... Volt rá precedens, hogy lányoknak a fenekét is megfogta. Mit csináljak, hogy leszálljon az öcsémről? Vagy mit lehetne ellene tenni? (a szüleim munka miatt sokat vannak távol ezért legtöbbször én felügyelem az öcsémet). Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. márc. 20. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Látlelet vétel és feljelentés.
2015. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Na, hátrébb az agarakkal, mi vagy te a Batmanlány? Lehet hogy a szüleid sokat vannak távol, de annyira azért biztosan van idejük hogy bemenjenek elbeszélgetni a tanárral.

Szóval ne játsz kommandósat hanem beszélj a szüleiddel.

2015. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csinálok semmit a tudtuk nélkül. Ausztriában dolgoznak és nem is határ mellett hanem Salzburgnál... Én segítek nekik, mert nem elég, hogy messze vannak a családjuktól a munkába is belerokkannak és annyi minden miatt idegeskednek, hogy szeretnék pár terhet levenni a vállukról... Úgyhogy ez nem kommandózás... De megértem, hogy miért írta azt, amit írt!
2015. márc. 20. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Menj be a suliba és beszélj a tanárral.Mondd meg neki hogy normálisan viselkedjen az öcséddel,mert legközelebb a szüleitek mennek be ha továbbra se áll le.
2015. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Matektanárnak ,most jó nagy bűntudata lehet,ha egyáltalán vannak érzései
2015. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a mocskot!
2015. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!