Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnam valahogy enyhiteni...

Hogy tudnam valahogy enyhiteni ezt a kinzo gyuloletet?

Figyelt kérdés

Egyszeruen annyira nagyon fel tud huzni egy ember az iskolaban,hpgy legszivesebben megolnem.Komolyan.Lelki furdalasom sem lenne.Szerintem meg jol meg is kinoznam.GYULOLOM!!

Regebben "baratok,, voltunk,folyton kihasznalt,tudtam de nem erdekelt.De egy ido utan kezdett nagy lenni a pofaja es irdatlan gyuloletet kezdtem taplalni iranta.Az egeszben az a legironikusabb,hogy szerelmes belem allitolag,de en mivel nem szeretem viszont,utal is es az egesz barati tarsasaga engem utal,pedig elotte egy barataink voltak.Mindig mindenkivel ossze-vissza kavar,igazi ri-banc es utana meg jon bocsanatot kerni,hogy o csak igy tudna engemet elfeledni,de nem sikerul neki soha.De mi a fa-szert!?Ne jojjon oda hozzam mert annyira utalom.Meglatom es egybol az jar a fejemben,hogy mindjart szetrugom.Egy elkenyeztetett csit-ri,az anyja kidolgozza a belet,hogy a kicsi lanya mindent megkaphasson,az meg annyira se becsuli,hogy ne ugy beszeljen vele mint a kutyaval.En,aki hiaba kuzdok,hiaba jok a jegyeim,az anyam depresszios az apam annyira rossz,hogy leirni sem birom,anyam ferje egy f-asz,utalom.Egyedul a testverem,akiben megbizok,de o meg kicsi.

Es a csajnak akkora pofaja van,de hiaba szolok vissza csak lenezoen rampillant majd lelep.Folyton beszol,pedig halas lehetne nekem,hogy eddig nem bukott meg,most tele van egyesekkel,nulla pontos kemia dogat irt.Egyetlen egyszer megprobaltam puskazni,de a tanar ramszolt,hogy azonnal tegyem el a konyvemet,az meg egybol ravagta,hogy jajj ugy konnyu....csak azert mert o egy hulye liba.pedig o folyton csal.

Multkor azt mondta,hogy nagyon meg szeretne tepni.Mondom en nem allok ki csit-rikkel.De vegul verekedesbe torkollt.En nem adtam bele mindent,nem akartam bantani,mert azzal magamnak is artanek,de a vegen elesett rakaptam a torkara es alig birtam megallni,hogy ne folytsam meg.O meg erre azt mondta,hogy leszarja az eletet nem erdekli ha megolom,azzal neki csak szivesseget teszek.Mert o jajj olyan depi,msrt en nem szeretem viszont es mert nem mehet el egy masik varosba suliba etc.

Es most azt mondja,hogy o elmebeteg,mert hogy veres kepeket oszt meg a tumblron...azt sem tudja mi az.Es most ilyen jajj de kemenynek probal latszani,de kozben folyton bog nyilvanosan...ezen kivul nagyon buta es azt magyarazza,hogy o igazabol okos csak rejtegeti.

Es ami meg r-ohadt idegesito,hogy azt hiszi az emberek beveszik a hulye kamumosolyait.Mert amugy mindent le lehet olvasni arrol az ocs-many keperol,hiaba is mosolyog,de hat o ezt nem erti meg...id-iota.

Annyira nehez megallnom,hogy ne oljem meg,mert teljesen olyan erzesem van,hogy meg kell tennem,es ezzel megszabaditanam a vilagot egy semmirekello csit-ritol.Ha ranezek egybol irni kezdem hogy mennyire utalom stb.,mert ha nem tennem az erzeseimnek hangot adnek es semmi jo nem sulne ki belole.De amikor meglatom valami nagyon forro fajo erzes fut at a fejemen es ez arra osztonoz,hogy verjem be a kepet.Az egyetlen ok,hogy meg nem tettem meg,az az,hogy nem mentek el itthonrol es tudom,hogy mi lenne ha megolnem vagy bantanam.De nem tzdom mit tegyek...sos!!!



2015. márc. 26. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jézusom,ezt a kis tündérbabát már hatszor felpofoztam volna.Sajnálom ami körülötted történik,mindent,de kérlek ne csinálj semmi butaságot!Lány létemre azért nekem is néha nagyon nehéz megállnom hogy ne pofozzak fel néha egy két embert,de tudom hogy ezzel nem érhetek el semmit,és te sem fogsz!!! Ha tényleg megölnéd akkor is te lennél a rossz hidd el. szembesíts őt azzal hogy milyen is ő,ha meg letojja, (vagy nem tudja felfogni a picinyke kis agyával) szólj a szüleinek hátha ők segíteni tudnak.Mármint, én ezt csinálnám, kitartás!
2015. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszat elvtars!

Kirohogi azt,ha valami komolyat mondok neki...a szuleinek hiaba szolok,az anyja nagyon hulye,a lany iranyitja.Apjat nem ismeri.

2015. márc. 26. 20:19
 3/25 anonim ***** válasza:
Óoo ,menj orvoshoz kérdező
2015. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miert tegyem draga Valaszolo?
2015. márc. 26. 21:04
 5/25 anonim ***** válasza:
xanax
2015. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp felkel készülnöd,mert odamegy ma hozzád (ha leszel persze)
2015. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igazad volt,utolso...hm.
2015. márc. 27. 21:05
 8/25 anonim ***** válasza:
Miért vártad hogy odamenjen hozzád beszélgetni?
2015. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Dehogy vartam!
2015. márc. 28. 12:59
 10/25 anonim ***** válasza:
Lehet attól tartott hogy megakarod ölni,ahogy azt írtad:)
2015. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!