Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy dolgozzam fel azt, hogy...

Hogy dolgozzam fel azt, hogy nem úgy alakultak a dolgaim ahogy szerettem volna és most egy olyan lány éli azt az életet amire vágytam, akit nem szeretek?

Figyelt kérdés

Zavaros a kérdés, bocsánat érte máris kifejtem mi a helyzet.

Családi okokból nem tudtam elmenni messzire továbbtanulni, csak a közeli pár lehetőségből választhattam. Az elején szomorú voltam miatta, meg azért is mert a barátaim együtt felmentek pestre én meg itt maradtam. De aztán ment tovább az élet, megbarátkoztam a dolgokkal. Teltek az évek, én már tavaly végeztem és el tudtam helyezkedni, igaz semmi nem olyan mint lennie kéne, de nem panaszkodhatok ez ügyben. Most sorra látom, hogy végeznek olyan ismerőseim akik végig bulizták az éveket, nem vették komolyan a sulit csak elvoltak, most pedig záporozzák őket a lehetőségek. Van olyan személy aki külföldre mehet egy évre továbbtanulni, és úgy reagálja le fb-on hogy jobb a semminél... Én lennék a legboldogabb, ha csak elmehettem volna oda tanulni ahova Ő, erre kap egy ilyen lehetőséget és így reagálja le... Az egyik volt osztálytársamat pedig konkrétan főnökömnek akarták a cégnél, de Ő azt mondta nem jön ide vissza vidékre, amikor meg találkoztam vele egy fél hónapja azzal nagyképűsködött, hogy Ő ha akarna felettesem lenne...

Úgy éreztem beletörődtem abba, hogy nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna, de most feltépi a sebeket, az hogy látom mások sikerét. Mit tegyek ? Hogy fogadjam el hogy így alakultak a dolgok ? Már nem tudok változtatni semmit és talán nem is akarok, mégis ez belül fáj és zavar.


2015. márc. 27. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szard le őket.

Vagy változtass.

2015. márc. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Látod, ez az amire sztem bárki bármit mond, nem fog megvigasztalni.

Ha azt gondolod, hogy A pontban volt XY választási lehetőséged és te rosszul döntöttél, akkor könnyen beláthatod azt, hogy ez csak utólag van így. Azaz: abban a helyzetben, azzal a tudással, akkor, azt a bizonyos döntést hoztad. Ha újra ott lennél, ugyanezt tennéd.

Az hogy a "konkurenseiddel" akarsz-e versenyezni, azt te döntöd el - nem ők.

Persze ez rajtad még mindig lehet hogy nem segít. Csak arra akarok utalni, hogy minden a TE döntésed, az is pl hogy m miatt aggódsz.

2015. márc. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem pattansz le valamerre most és próbálod ki a szerencsédet?
2015. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Lépj ki a komfortzónádból! Sokkal többre lettél elhívva! Istennek egy remek terve van az életedre nézve! Keresd Őt és értelmet nyer az életed! Hálás lehetsz a mostani helyzetért, de nem törődj bele a dolgokba!Változtass! L.
2015. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz masokkal.
2015. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne attól függjön a saját életed megítélése, hogy másokon mit látsz, mert így mindig nyomorultul fogod érezni magad.


Amúgy meg hány éves vagy? Az elmondottak alapján nem tűnsz 65-nek. Bőven nem késő még változtatni, ha elégedetlen vagy. Végezz nyelvtanfolyamot, képezd magad, keresd a lehetőségeket, ilyesmik.

2015. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Melyik egyetemen tanultál?
2015. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

“Okkal vagy, aki vagy, gondos terv része vagy, egy kincs, egy külön alkotás, egyedi teremtmény, semmi más.”

Russel Kelfer

Nekem mindig ez az idézet segít.☺️

2023. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!