Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Senki nem mondja meg hogy...

Senki nem mondja meg hogy látta e, bent hagyhattam?

Figyelt kérdés

Pénteken utolso oránk számtech volt a tolltartom beraktam a "padba" és ugy emlékszem kivettem. de ma mikor leckét akartam volna írni nem volt a táskámba,se a szobámba mindent átnéztem.osztálytársaim kérdeztem facebookon nem látták e hogy elraktam vagy nem? de senki nem mondja meg. Elég drága tolltarto volt és imádtam. fontos dolgok is voltak benne. meg kaptam uj tollakat és azok is benne voltak a tolltartomba. (azok sem voltak olcsoak)Holnap megkérdezzem a számtech-tanárunkat nem látták e? Nagyon félek hogy elhagytam.

Lehet kieshetett valahol mert mostanába állandoan kivan huzva a táskám. megyunk ki a terembol ora után behuzom a táskám és amire beérek a másik terembe akkor pedig kivan huzva.


2015. márc. 29. 21:38
 1/1 anonim válasza:

1, szerintem suliba tök felesleges drága holmikat venni.

2, lehet azért nem mondják az osztálytársaid, mert pont nem azt figyelik, hogy te mit raksz el meg mit nem.

3, Ha bent is hagytad, vagy valami másik osztályból valaki elnyúlta, vagy a takarító megtalálta, érdemes érdeklődni a portán.

4, még mindig nem értem, hogy miért kell drága cucc a suliba ?! attól nem fogsz jobban tanulni, nem fogsz szebben írni, nem tudsz jobb dogát írni.

5,behúzod a táskád, később kivan húzva, az iskolákban ez elég elterjedt dolog, hogy 'kib*szunk' a másikkal kihúzzuk a táskáját mer az tök jó meg minden, bár ezt sem értem miért.

6, vegyél olcsó tollalt,tolltartót,ceruzát,radírt...azt ha elhagyod le van sz*rva...

2015. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!