Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet azt feldolgozni? ,...

Hogy lehet azt feldolgozni? , hogy szerelmet vallok egy osztálytársnak, és ő erre azt mondja "sose fog szeretni, és nem is szeret"

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen lêpj tovább!!

Menj el bulizni, szórakozni és ismerkedj! Keress egy hozzád illő lányt! :) Hány éves vagy?

2015. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam bulizni,nem is szeretnék,inkább moziba szeretek menni,de oda is párral szoktak:(

20 évesek vagyunk

2015. márc. 30. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Mit kell ezen feldolgozni?

Igen? Nem?

Nem?! OK akkor jöhet a következő.

2015. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy én tényleg szerettem,igazán ,de akkor miért nem mondta hogy mást szeret,ezt nem értem
2015. márc. 30. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Böszme ""Johet a következö"" XD azért en nem ilyen egyszerü,de amugy igaza van,majd az idö ugyis felemiszti!
2015. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy elfelejted és kész, nem kell rágódni rajta és egy kis idő után már túl is vagy rajta.
2015. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rossz érzés, de igazából a böszme Ferinek igaza van.


Csajozni nem úgy kell (főleg már 20 évesen), hogy beleszeretsz egy lányba, ő lesz álmaid nője, minden nap rá vered és egyszercsak odamész és pofára ejt. Az ilyet tényleg nehéz feldolgozni, de igazából ő nem tett semmi rosszat, hanem te lovalltad bele magad feleslegesen.


Inkább működjön fordítva a dolog. Először menj oda lányokhoz, csak úgy barátságból, ismerkedés szándékkal. Legyél kedves stb. - és majd azután alakul valami, ha alakul. A lányok is így csinálják ám alapvetően! Ilyenkor vagy kiderül, hogy nem, és akkor te is könnyebben tovább fogsz lépni, mert még nem lovalltad bele magad. Ha meg igen, akkor igen.


Szóval ez a tanácsom. Menj el kocsmázni, inni, fogdosd össze a haverokat és menj velük. És igyál és csajozzál. Ennyi. Smárolj egy-két lánnyal és máris jobb lesz!

2015. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az elutasítás mindig fájdalmas, de az idő minden sebet begyógyít. Valószínüleg nem ez volt az utolsó az életed során. Érdemes betartani a házinyúlra nem lövünket... pl osztálytárs, munkatárs stb.. olyanok akikkel össze vagyunk zárva.. Egy igazi kapcsolat akkor működik jól , ha az kölcsönös. Ha szereted Öt, akkor értékeled az őszinteségét és hogy nem használta ki érzelmileg és anyagilag a szerelmedet iránta (ez sokkal de sokkal rosszabb is lehetett volna)..tiszteld a döntést és keresd az igazit.. :) sok sikert
2015. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, még azzal akarom kiegészíteni, hogy ha valaki elkezd csajozni, akkor el kell kezdenie ezzel együtt eltűrni a kudarcokat is. Ha egyszer csajozni kezdesz, át is fogod párszor élni a visszautasítást. Ha ezt nem bírod, akkor ne csajozz :D Együtt jár a kettő. De egy idő után röhögsz a visszautasításokon, nem fogod annyira mellre szívni.
2015. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!