Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én nem szégyenlem, katolikus...

Én nem szégyenlem, katolikus lány vagyok, ilyen iskolába jártam és úgy szép ha várunk az igazira. , de ha főiskolába megyek akkor nem fog látszani rajtam hogy elvagyok maradva, és kinevetnek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Az első vizsgaidőszakig érdekelheti az embereket...:D
2015. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, senki sem fog kinevetni. Sot, ha tenyleg komolyan gondolod, akkor tiszteletben fogjak tartani a dontesedet.


bar en azt javaslom gondold at. Nem art ha az embernek van tapasztalata, kulonben honnan tudnad hogy az igazival talalkoztal?

2015. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1. mit es miert kellene szegyelni?

2. mivel lennel elmaradva, hogy nem Pistaval, Janossal meg az egesz faluval?

Ne viccelj, legy buszke magadra es neveltetesedre. Ezt nem feltetlen a katolikus iskolaban kaptad csak.

Gondolom, foiskolan sem mindenki jarta meg mar a hadakutjat, oda-vissza, szoval miert nevetnenek ki. Azt is gondolom, hogy az elso kerdes nem az lesz, hogy szuz vagy e meg.

Szerintem Te nagyon felreerted, hogy mi is a foiskola. Egy iskola, nem keresztul-hatul mindenkin, csak azert mert foiskolasok. Kivalogatod a tarsasagod, olyan erennyel, gondolkodassal mint a tied, es jo is lesz.

2015. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert egy igaz szerelem csak egyszer érkezik el az ember életébe,és azt meglehet érezni,belső forróság tölti ki a szívedet
2015. ápr. 2. 11:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem az más, mindenki leszarja a magánéleted.
2015. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

# 4

És ha nem élted át, akkor honnan tudod hogy így van?

2015. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak egyszer? Aki szakított egyszer, az többet nem lesz szerelmes, vagy mi?

Ne kösd mindenki orrára, mert nem rájuk tartozik, kész.

2015. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Aranyosan naiv vagy :)


Es mi van akkor ha kiderul hogy a nagy szerelmeddel nem stimmel a szex? Leeled az eleted boldogtalanul?

2015. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolat eleve csak úgy indulhat el ha kölcsönös a szerelem,és a bizalom,nem testi vágyakozás itt a cél,hanem az hogy benne találd meg azt akivel eltudod képzelni az egész életedet
2015. ápr. 2. 12:01
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

"nem testi vágyakozás itt a cél"


Pont az ilyen nők csalják a férjüket 10-20 év után.

2015. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!