Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek lelkileg felkészül...

Hogy legyek lelkileg felkészült egy kapcsolatra? Ha visszahúzódó vagyok, és a fiúkhoz se merek odamenni, de ha oda is jönnek, elvörösödök és nem merek beszélgetni. Katolikus iskolába jártam régebben. Egy huszonéves lány!

Figyelt kérdés
Sose leszek képes egy kapcsolatra? pedig már érett felfogású lány vagyok és a koromat is igen meghaladtam normál kereteken belül és ez nem normális ,így meg örök életemre egyedül maradok.

2015. márc. 6. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá ennyire.Legyél önmagad,beszélgess fesztelenül. Igy tuti rád van írva hogy pasira vadászol!
2015. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, csak én fiú vagyok. meg nekem annyiból nehezebb a helyzetem, hogy még sohasem kezdeményeztek nálam, nagy ívben elkerülnek inkább.
2015. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy csomó olyan fiú van, aki ugyan úgy van, mint te. Barátkozz a csendes, normális fiúkkal, mert azoknál simán lehet esélyed.
2015. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Próbálj az interneten ismerkedni.

Tudom, először kicsit furának hangozhat, de vannak ott egész normális emberek is, akik egyszerűen a Tiedhez hasonló problémával küzdenek, jelentős részben annak is köszönhetően, hogy a környezetükben a másik nem alig van jelen.


A katolikus oktatással meg rengeteg probléma van és fantasztikus dolgok lehetségesek benne.

Az egyik legnagyobb hibája az, hogy annak érdekében, hogy lenyomja a torkodon a sok nonszenszet, amit hirdet, minden gond nélkül bemagyarázza a diákoknak, hogy mennyire nem fontos, hogy az embernek legyen párja, meg szingliként is lehet boldognak lenni, meg mennyi negatív oldala van egy párkapcsolatnak, stb.. El kell fogadnod, hogy ezek mind hazugságok, és el kell tőlük rugaszkodni, bármennyire nem egyszerű. Egyszer élsz és egyszer vagy csak fiatal. Jogod van a boldogsághoz. Nem szabad elfogadnod, hogy a jelen állapot jó neked, vagy hogy nem lehet másképp. Küzdened kell.

2015. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello, én nekem az ilyen lányok jönnek be, de sajnos ritkán találkozom ilyennel.. :/ Szóval ha akarsz beszélgetni írj nyugodtan.. :)
2015. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet nem ismerkedős (szexuális stb.) célból beszélgetni fiúkkal, hanem csak úgy barátilag, emberileg, hogy szokjad a társaságukat.
2015. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!