Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtalálhatom egy régi ismerős...

Megtalálhatom egy régi ismerősömet? Az önkormányzat adatvédelem miatt elutasit.

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy adatvédelembe ütközik a kérés, de hallottam olyan megközelítésről, hogy bizonyos illetmény ellenében Önök felveszik a kapcsolatot a kért személlyel, s ha ő kíván az illetővel kommunikációra, csak akkor adják ki az illető elérhetőségét a kérelem javára.

Erre nem válaszoltak!



2015. ápr. 16. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nincs semmilyen kiindulópont? A neve alapján a neten nem találtál semmit? Régi közös ismerősök, szomszédok?

Esetleg önkormányzatnál, hivatalokban, kórházban nincs ismerősöd, aki a hivatalos utat megkerülve hajlandó utánanézni a címének?

2015. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit fent irtam azt adtam be az önkormányzathoz de semmi válasz!
2015. ápr. 16. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos megkeresésre kötelesek válaszolni. Mikor adtad be? Mert ugye elméletben 30 nap, gyakorlatban meg bárhány, úgyhogy érdemes rájuk telefonálgatni, zaklatni őket, hogy foglalkozzanak vele.

Ahogy korábbi hozzászóló írta, lehet, hogy google+facebook sokkal gyorsabb eredményt adna. Egykori közös ismerősök...

2015. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ellenőrzési főoszt. megkeresése után bársonyos levelet kaptam. Van remény mert türelemre kértek!
2015. ápr. 17. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!