Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már olyan osztálytársatok...

Volt már olyan osztálytársatok aki öngyilkos lett? Az osztályfőnök hogyan jelentette be? Az osztály hogy reagált?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 20:20
 1/8 anonim válasza:
77%
Volt. Sehogy mert mindenki tudta. Mivel sokan szerettük ezért sírtunk és persze gyászoltuk is mellette.
2015. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen a suliban, bár nem az osztálytársam volt. De nagy port kavart.
2015. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Részvétem mindkettőtöknek!!:(
2015. ápr. 19. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Évfolyamtársunk volt az illető.

Sok ilyen gondolata volt.

De mikor megtörtént sok ember megdöbbent.

majdnem az osztályfőnök tudta meg utoljára, ha jól emlékszem egyik tanulótársunk szólt neki is.

2015. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy alsós (kisgimis, nálunk volt 8 osztályos képzés). Már nem tudom, talán nem ofő mondta, hanem egyik tanár az egyik órán, azt gondolta a többség tudja, mondtuk, hogy nem, ezért elmesélte.
2015. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Vicces, hogy az osztálytársak hogyan sajnálkoznak, amikor pont ők szokták előidézni az ilyen történéseket.
2015. ápr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi osztályunkban is volt ilyen. 13 éves lány levetette magát a mélybe a panelház tetejéről. Durva volt, napokig meg voltunk döbbenve, elmaradt minden óra stb. Arra már nem emlékszem, ki közölte, de azt tudom, hogy én osztálytársaimtól tudtam meg először, nem tanároktól.
2015. ápr. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

#1-es vagyok.


Kedves 6-os válaszoló. Nem mi miattunk lett az. A szülei verték. Mindenki szerette az osztályban de egy idő után már haza sem tudott menni mert folyamatosan bántották.

2015. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!