Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam nagyon...

Az egyik osztálytársam nagyon büdös :$ mit csináljak, hogyan közöljem vele kíméletesen? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Egy csendes, visszahúzódó lányról van szó, biztos, hogy nagyon megsértõdne.De már nem bírom!!Macska, nikotin, száj, p*na és lábszaga van, brutális :( már többször adtunk neki a barátnõimmel sprayt, parfümöt stb.-t karácsonyra, de nem veszi a lapot.

Amúgy elég igénytelenül élnek, a csaj anyja bent cigizik, õ meg megengedi a macskáinak, hogy ráfeküdjenek a ruháira, de kb.hetente 2-3 x fürdenek, a nehezebb napokon meg a csaj képes 6 órát 1 db betéttel kihúzni.Amúgy elég jómódúak (voltam már náluk, barátnõm szülei az anyjával is nagyon jóban vannak), de szerintük ez a normális.



2015. ápr. 19. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szólsz neki, kicsi rá az esély, hogy változni fog. De ha szeretnéd, akkor szerintem így csináld: Hívd meg mondjuk sütizni, fagyizni, ne a suliban mondd el neki. Mondd el, hogy kedveled, és azért mondod, mert jót akarsz neki, és ő lehet, hogy nem is érzi magán (pl. a dohányosok sem érzik, hogy mindenük cigiszagú), de mindenki más érzi és nem akarod, hogy bántsák emiatt. Amúgy a cigiszag ellen semmit de semmit nem tud tenni, mikor én olyan házban mostam, ahol bent cigiztek, hiába csak az alsó szinten, a ruhák meg a felső szinten száradtak becsukott ajtó mellett, mikor hazamentem rögtön éreztem, hogy minden ruhám cigiszagú, és nem is segít semmi szellőztetés, csak a mosás.
2015. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod neki, hogy ne haragudj, nem szeretném, ha megsértődnél, de néha érzem, hogy van egy kis izzadság szagod, és ezt valószínűleg más is érzi. Esetleg van valami probléma, hogy nem tudsz minden nap megfürödni? Szóval valami ilyesmi kérdés.
2015. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Tuti hogy ezt a kérdező kitalálta :D
2015. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt mégis honnan gondolod?Ha nem hiszed, szépen el lehet kattintani, nem nehéz.

Az értelmes válaszokat meg köszi.Már próbáltak barátnõim finoman célozgatni rá (pl.jelenlétében mondták:büdös van stb), de csak annyit értek el, hogy a lány halálosan megsértõdött.Én ezt meg nem akarom, mert nagyon kedves, szerény amúgy.

De ez a fagyizós négyszemközt jó ötlet.Muszáj közölnöm vele, de semmiképp se akarom leégetni senki elõtt (osztálytársaim már nem ilyen kedvesek, az "éljen a fürdõkád" kiáltás mindennapos a közelében, de sajnos sem a szép sem a csúnya szóból nem veszi észre magát :/)

2015. ápr. 20. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ismerős történet, annyi különbséggel hogy egy volt lány osztálytársam előttem ült és olyan bűdős izzadság szaga volt hogy mindenki 3 méterről kerülte a folyóson, de azt hozzá kell tennem hogy nagyon csúnya volt szegényke és, az anyja egy mocskos qrva volt a szó szoros értelmében, a lányai előtt sz@p@t és hasonlók, ruhákat kaptak és fürdő kádat, az anyja eladta a káddal együtt és piát vett belőle.


De volt egy fiú osztálytársam is aki, normális volt szinte mindenkivel megtalálta a hangsúlyt viszont ő 1 héten egyszer fürdőt és bűzlött az izzadságtól és a fogai sárgák voltak



szóval nem érdemes foglalkozni velük, mert egy a szüleik a lúdasak, nincs igényük a fürdésre sajnos egyre több ilyen ember jár közép suliba...

2015. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nálunk általános iskola, cirka 8 éve szagolom, és egy suliba tervezünk menni :/ amúgy õ is elég csúnyácska, de ha igényes lenne, nem kapná ennyire az ívet szerintem.

Az a kádas sztori nagyon durva!Sajnálom a lányt, nagyon rossz lehet neki, és kitörni is nehéz ebbõl a közegbõl sajnos :(

És igen, szerintem is leginkább a csajnak az anyja a felelõs.Még az alapvetõ higiéniára sem tanította meg, szerintem ez a legnagyobb baj.

2015. ápr. 20. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vidd fürdeni,zuhanyozzatok együtt
2015. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!