Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az egyik...

Mit csináljak, ha az egyik osztálytársam ápolatlan, nagyon büdös, de nem merek szólni neki?

Figyelt kérdés
Nem mos fogat, mindig kajamaradékok vannak a fogai között, árad a szájából a bűz, a hónalja is szőrös és a lábán is olyan hosszú a szőre mint egy ősembernek. Már próbáltam neki szólni, de nem esett le neki. Szerintetek mit csináljak?
2012. máj. 14. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő?
2012. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen mind1 hogy férfi vagy nő a fogmosás , fürdés és hónalj szőrtelenítés alap dolog mind a két nemnél.


Sajna ezen nem nagyon tudsz változtatni.Én is ismertem ilyen embert.Az volt a gáz hogy anyagilag sem úgy álltak hogy ne tudjon fürdeni.

2012. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves lány, Lehet, hogy azért nem borotválja a hónalját mert az apjával lakik, és nem biztos hagy ő elmondta neki ezeket. És szar hogy folyton velem van ( nem tudom miért), mert olyan büdös. és mindenki kiközösíti.
2012. máj. 14. 19:59
 4/6 Bogyo5418 ***** válasza:

nagyon troll leszek de egy mikulás csomagba tegyél bele borotvát meg fogkefét mondhatod h elfelejtette a miki XD demost komolyan vegyél neki egy szappant xD

am volt egy osztálytársam még régebben lány előttünk ült dehát érezni azt, nem muszály a padtársadnak lennie mi csak egyszerűen sokat mondogattuk hogy érzed ezt a szagot? Basszus megint hagymát ettél? poénra veszed a figurátdeelőbb utóbb lehet felfogja hogy helllóóó

21/L

2012. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogyo5418 ***** válasza:

jah előszőr csak azt nyomattuk h érzed ezt a szagot? és tök komolyan! szval nem röhögve nem kinevetve csak mintegy tényt úgy a nagy világról megjegyezve...a legesleg alja volt a hagyma evés és az is úgy h sokat dumáltunk é s jóban voltunk vele,poén volt ő is nevetett rajta...am megegy borotva és egy fogkefe nem olyan drága szval szerintem nem olyan drága manapság fogkrém is van akár 200 FTért de ha már vlki tiszta az a néhány szőr már nem számít

21/L

2012. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a nagyfokú ápolatlansághoz képest sokkal jobb az amikor óra közben egy random lány balerinás lábszaga megcsap! 🤩🤩😀😀
2023. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!