Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit gimiben csináltatok?

Figyelt kérdés

Egy sztorit írok, csak úgy hobbiból, lényegtelen. Van benne egy osztály, akik nagyon durva dolgokat csinálnak, olyan dolgokat, amiért simán ki is rúghatnák őket. De nekem túl "jó" osztályom volt, nem csináltunk semmi durvát. Mi volt a legdurvább dolog, amit gimnáziumban csináltatok? Köszi

20/L



2015. ápr. 27. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Hú hát erről tudnék sok dolgot mondani...

Pl. ötödikben elég fura osztálytársaim voltak. Na onnan, az egyik gyerek egy nagy troll volt :D pl. az a gyerek 1x angolóra közben lefeküdt a földre, és nemiszerveket rajzolt XD


Vagy: én 1x kidobtam egy idegesítő osztálytársam cuccát az ablakon, de csak ofő. intőt kaptam érte xD és az egész suli hallotta a csattanást XDDDDDD


továbbá: hetedikben 2 hülye véletlen kitörte az ablakot a helyéről (tényleg baleset volt), leesett az utcára a keret és összetört az üveg (a másodikról looool)


uccsó sztorik: a 8. osztály (tavaly) elég durva év volt, szó szerint lázadt az osztály (hogy miért, azt max privátba részletezem) 1x 8.ba pl. olyan volt, hogy a hülyék vizet cseppentettek ki az ablakon. Aztán 1x pont jött a fizikatanár(ő mostmár igazgatóhelyettes) és pont ráesett a fejére :D :D Ne tudd meg ezután mi történt XD Akkora balhé volt :D :O

2015. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Hát, akkoriban ki voltam eléggé borulva, és bár szégyenlem, de volt olyan, hogy a suliban ittam magam részegre.

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok erre a könyvedre, örülnék, ha megosztanád velem is :) És persze sok sikert hozzá!

2015. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

:)

Nálunk az volt a legnagyobb botrány, hogy bár a diákok közül sokan 4-5 tantárgyból is akartak TDK-n indulni, ezt a tanári kar 3-ban limitálta.:) Nagy volt a felzúdulás, elégedetlenség emiatt a diákok között.

2015. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
3-as, micsoda fenegyerekek lehettetek :D:D:D
2015. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Gimmiben dugtunk a leghátsó padba.

Egyik srác füvezet az ablakba és kieset egy szintel lejebb lévő igazgatói erkéjre.

2015. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is túl jó az osztályom, így közösen nem csináltunk semmi durvát. Viszont általánosban volt, hogy közösen ellógott az egész osztály pár óráról, egy osztálytársam rágyújtott matekórán, miközben a tanár nagyban magyarázott, pálinkáztunk szünetben...


Most 11.-es vagyok, a talán az volt eddig a legdurvább, hogy betépve mentünk suliba, és, hogy a wc-ben/suliudvarban cigiztünk. Viszont senki sem vette észre egyiket sem, pedig az utóbbi gyakran előfordult.

2015. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Leszögezem, engem (és még pár embert) kirúgtak.


Vallásos suli - emberek, kell ennél többet mondanom? Mindenkinek van egy kép a fejében a vallásos sulikról. Na. Nagy valószínűséggel nem is hülyeség? vasszigor, kötelező ima, fiúk-lányok külön, stb.


Én világéletemben szégyentelen provokátor voltam. Ráadásul a családban is vannak gondok, de ez mellékes (de nem mellékes a sztori szempontjából). Tipikus, de tényleg tipikus, amcsi nyálas szar filmhez hasonló bevezető: anya-apa-gyerekek, hinni köll, mer' mér' ne, lázadó nagytesó, nagy családi perpatvar, jól megbüntetés, irány a vallásos suli, hogy embert faragjanak a pimasz kölyökből.

Első tanév első félévében benzint locsoltam az igazgatói iroda ajtajára és felgyújtottam azt. Felpofoztam két papot és - mindenki tudja, hogy néz ki egy punk? - vadállat szerelésben, üvöltve rúgtam be az osztályajtókat egymás után, nem mellékesen: káromkodva. GyŰLÖLTEM mindent és mindenkit ott. Utáltam. Azt az utálatot leírni nem lehet. Az a fajta, amikor már azon a ponton vagy, hogy minden mindegy, csak rúgasd ki magad, tegyél valamit, mert előbb fekszel sínre, minthogy egy levegőt szívj azokkal a köcsögökkel.

Dióhéjban ennyi. Hamar megfogtak minket. A többit meg már mondtam, kirúgtak.

2015. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

nálunk az osztájba volt egy kis szekrény abba tartotta az ofő a laptopját amit órán szokott használni..egycer ézsrevettük h nyitva van és lenyultuk h kicsesszünk vele perzsecsak humorbol egyből visszaadtuk volna másnap hisz vele volt az első óránk.

hát persze hogy pont aznap délután ment vissza az osztájba asztán észre is vette.ki hivták a rendőrséget is xd ez 9.be vollt hármunkat kicsaptak. :D

2015. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
:DD Jaj istenem. Mindenki betépett 12.ben osztálykiránduláson. Az osztályfőnök rájött, de 15 agyilag zokni gyereket talált akiket felelősségre vonhat a fű miatt. Szegény srácok annyira nevettek, hogy a tanár rájött, hogy kihívta rájuk a rendőrséget, de mire kijöttek inkább elbújtatta a srácokat mégis csak a diákjai... Volt, hogy valaki részegen rányomult az egyik tanárra. Az nagyon gáz volt. Meg az is amikor az ablakon keresztül egy lepedővel akartak kijutni a fiúk cigizni, mert a portán nem engedték ki őket.
2015. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik osztáyltársam éppen azt imitálta, hogy ő hitler és a mellette lévő csak anne frank, amikor bejött a tanár. Éppen az hangzott el a srác szájából, hogy "megkötözlek, megsütlek, bedoblak egy pincébe a rokonad hamvai közé" A tanár zsidó volt, a srác repült a suliból.
2015. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!