Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legviccesebb, avagy...

Mi volt a legviccesebb, avagy legabszurdabb eset, ami történt veled suliban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 17:52
 1/9 anonim válasza:
62%
mobiloztam órán még 2002-ben, amikor sokan azt se tudták, mi a mobil, és azt hitte a tanárnő hogy mást csinálok a pad alatt... utána még volt pofája elvenni a telefonom :/
2015. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

egyetemen végig viszonyom volt egy tanárnővel.

nála írtam a szakdolgozatomat:)

persze minden könnyen ment.

soha nem értették a többiek miért kapok állandóan kiemelkedő értékelést.

2015. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

3-as, wow.


Én gimis koromban egyszer a könyvtárban felejtettem a tornazsákomat. Másnap meglett, de eltűnt belőle a tesis melltartóm...

2015. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát őőő én kutyakozmetikai suliba járok. 2 kutyánál is előfordult,hogy az asztalra élvezet. Az egyik az vmiért rám volt gerjedve. Aztán én inkább hozzá sem nyúltam. A másik kutya pedig eleve ilyen kanos volt.


ha áltira,gimire gondoltál mint suli...ott nem történt nagyon semmi..

2015. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellett az elsőt töröltetni? Abszurd volt!
2015. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én sem értem, és valóban megtörtént. Orvosi egyetem, nem szép történet, de abszurd, vagy vicces kellett. Ennél tudtok abszurdabbat írni? Ennyi erővel a kutyusos lány történetét is lehetne törölni. Az élet nem csak cujiságokból, poénból meg kefélésból áll, hanem halálból és fájdalomból is. A kérdésre teljesen adekvát volt a válaszom.
2015. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Tesiórán épp kéziből gyakoroltunk kapuralövést, tanár beállt a kapu elé, hogy na most akkor szól hozzánk, és leállítja a gyakorlást... én meg még lendületben voltam, és annál tökéletesebben nem vághattam volna oldalba a labdával :D.
2015. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%
Egyszer ált. isk. hatodikban kosaraztunk. Az óra végén én éppen háttal álltam a tanárnak(utáltam) amikor megkért engem hogy dobjam oda a labdát. Kicsit meglepődött amikor én egy 180°-os fordulattal hozzávágtam a labdát pont az arcát találva el. Pár mp után a földön ült törött szemüveggel. Onnantól kezdve 2 jeggyel rosszabbak lettek a jegyeim
2015. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bree78 válasza:
95%
vizeletvizsgálat volt az iskolában..a földszinten és a másodikon volt mosdó, és az elsőn az orvosi...úgy oldották meg, hogy tanóráról kellett kimenni elvégezni egy műanyag pohárba... na az egyik fordulóban a telipohárral cuccal a kezemben összeütköztem az igazgatóhelyettessel :D
2015. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!