Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középsuliban egy erősebb...

Középsuliban egy erősebb gyerek az osztályból néha abban éli ki magát, ha lökdös, ütöget, pofázik. Mit lehet neki mondani?

Figyelt kérdés
Szóval nem fog megverni, csak jól esik neki, ha véletlenül az aurájába kerülök (nem lehet mindig elkerülni!), akkor beszól nekem, hogy: "kötekszel, igen??" és lökdös, ütöget. Mindenki előtt. Az osztály nem tud összefogni ellene, mert leszarjuk, tanárok szintén. Mikor rám száll, csak nevetek rajta, meg mondok neki dolgokat. Szóval leblokkolok. Tudom, hogy ezért vagyok célpont, de nem tudom vele megtalálni a közös hangot. Suliváltás biztos nem. Semmi erőszak nem lehet, mivel nem érnék vele semmit. Milyen hatásos visszaszólást tudtok?
2015. ápr. 30. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ne légy ilyen kishitű. Lendületből jól halántékon b*aszod talán még el is ájul. :)
2015. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annak aztán lenne következménye. Rossz lenne rám nézve.
2015. ápr. 30. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a b lehetőség, tűröd a szívatást.
2015. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok
2015. ápr. 30. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
De, szerintem egy jó gyomrossal pont elérnéd a célod, és békén hagyna.
2015. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aztán szét lennék verve. Olvasd el még egyszer a címet.
2015. ápr. 30. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen általában azért kötekszik, verekszik hangoskodik és piszkálja a másikat, mert kisebbségi komplexusa van. Az ilyen "nagymenőzéssel" próbálja kompenzálni azt ami nincs neki vagyis önbizalom. Ha nem az a kimondott erőszakos fajta, aki egy-két szó után agyonver, hanem csak a szája nagy, akkor nagyon egyszerű. Ha becsmérel téged, vagy gúnyos megjegyzést tesz rád, harsányan röhögd ki és vedd elő a leglekezelőbb leggúnyosabb mosolyodat amid csak létezik. Ha meglök, akkor ne csinálj vele semmit mosolyog rá gúnyosan, majd fordíts neki hátat és hagyd ott. Ha azt látja, kib*szottúl lesz@rod és nem foglalkozol vele, akkor talán többet nem piszkál. Ez persze nem garancia, de átlagban működik. Ja és keresd a gyenge pontját! Még az ilyen keménykedő senkiháziknak is van és néha elég nyílvánvaló
2015. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy vissza kéne lökni. Derüljön ki, ha verekedés akarna lenni. Később visszanézve nem jó érzés, hogy nem álltál ki magadért. Ezt sajnos tapasztalatból tudom. Az egész életben sokszor ki kell állnia magáért az embernek, ettől lesz aztán férfi. A tehetetlenkedés nem visz messzire. Persze tűrheted, és egyszer vége lesz. Benned meg lehet, hogy marad egy csúnya tüske.
2015. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én löktem már vissza, de ez jó neki, mivel ez neki "játék". Tegnap szándékosan a közelébe mentem (volt ott 2 hozzám hasonló osztálytársam), és a folyosón ment a vállal (mint a faltörő) egymásnak lökődéses játszadozás, enyhe ütögetések. És persze "alfahímként uralkodott". Szóval nem leszek ettől lelki sérült, most sikerült tisztáznom magamban.
2015. máj. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!