Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem mosnak fogat a...

Miért nem mosnak fogat a dohányzó csajok?

Figyelt kérdés
Van pár lány osztálytársam aki már több éve cigizik és már szinte kivan rohadva a foga és rém bűdős szája, és a genetikára fogja a rohadt fogait közben ha mosta volna napi 1-2x akkor tuti ép lenne

2015. máj. 2. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy tényleg a genetika áll a romlandó fogak hátterében, és van, amikor valaki ezt csak kibúvónak használja. De az általánosítás, hogy a dohányzó csajok nem mosnak fogat, nem állja meg a helyét.
2015. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
mindig kíváncsi voltam, hogy ezeknek a saját bevallásuk szerint csóró embereknek miből telik ennyi cigire
2015. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez a kérdés így ebben a formában baromság. Nem azért nem mosnak fogat, mert dohányoznak, hanem mert igénytelenek. Előző, ki beszélt itt csóróságról? Az igénytelenség nem pénzhez kötött?
2015. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egy szál cigit szívtam el (kipróbáltam) és sajnos ritka sz_rok a fogaim, pedig többféle fogkrémet, szájvizet fogselymet próbáltam már. Van amikor nincs összefüggés a dohányzás, fogmosás mennyisége és a fogak állapota között.


Mosnak fogat. De ha reggel megmossa, majd sulibamenet elszív egy szálat máris enyhe bagó szaga van, add hozzá a szünetekben elfogyasztott darabokat és a napvégére büdös a szája. A ruhába is beivódik a cigiszag, de egy dohányzó nemigazán veszi észre mert már hozzászokott. (a régóta használt parfümöt sem érzi magán az ember mert már rég hozzászokott az illatához)

2015. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a fogak milyensége sokszor tényleg genetikai dolog. Szóval az, hogy "ha mosta volna napi 1-2x akkor tuti ép lenne" egy marhaság.


Húgom cigizik, mossa a fogát és épek fogai, csakúgy mint nekem (de én nem bagózom), mert apai ágról a szinte roncsolhatatlan fogakat örököltük (fater is bagózik).


Ezzel szemben ott van férjem, aki nem cigizik, mossa a fogát, mégis 28 éves létére már gyökérkezelni kellett 3 fogát, szintén 3-at már ki is húztak, 7-et (!!!) le kellett csiszolni és koronákat kellett rájuk rakni, csapot kellet beszerelni, mert ő meg a pocsék minőségű és gyenge fogakat örökölte anyai ágról. Anyósomnak 35 évesen már kivehető csattogója volt, az ő anyjának szintén.


A szájszag az más dolog. Hiába mos valaki fogat reggel-este, ha napközben cigizik (vagy hagymát eszik) és nincs rágója, akkor büdös lesz a szája.

2015. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Molnár Krisztiánnak nem a genetika miatt van szétrohadva minden foga. :D
2015. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez igaz!xdd
2015. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!