Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hazudik, most fizessek neki?...

Hazudik, most fizessek neki? (nem akarok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval ma az a probléma állt elő,hogy egy gyerek(most legyen Szabolcs).Szóval Szabolcs nekem és a barátnőmnek "kölcsönbe" adott egy ásványt.Akkor azt mondta hogy a sajátja.Ugye elkezdődött a tanszoba.Akkor én és a barátnőm firkálgattunk papírra.Én beszéltem a barátnőmhöz,és közben véletlenül egy csöppet végighúztam a filcet az ásványon.Most úgy képzeljétek el,hogy egy bazinagy ásvány,egy rohadt pici kis maszattal ami alig látható.

Ezután észrevette,de véletlen volt.Én segítettem neki lemosni,mert ugye az én hibám is.Akkor most képzeljetek el egy nagyon nagy ásványt,egy rohadt pici kis pöttyel.Szóval a mosás sikeres volt.A kőn alig látszik,de annak a ..... még áll a ....-a.Szóval elvileg az a rohadt kis kavics 8000ft-volt.Biztos nem!-.- Ha azt fogja akarni hogy "jaaaj most ezt fizesd ki" akkor biztos hogy nem fogom.Ezek után találta ki hogy ez nem az enyém.Elvileg egy ásványos csávóé.Egyszer az övé,egyszer nem.Most mi van?Már nem bízok benne.A végén kiderülne,hogy fizetek neki és a végén tudnám meg hogy az a ..... az övé.-.-

Mit csináljak,mit tanácsoltok?Higgyek neki?(nem meg bízható gyerek),ti fizetnétek?



2015. máj. 4. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy ásványos csávó? Argo 3-ban ez lesz az egyik új karakter, már most látom.
2015. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

-.-

Mindegy.......

valami értelmes,segítő kész választ várok

köszönöm.

2015. máj. 4. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne fizess neki és ha szülővel jön vagy valakivel és bebizonyítja hogy kié és mennyibe került akkor fizess.
2015. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És egy olyan kis pici szhart annyira nagy baj,ha ott van?Alig látható....

Nem hiszem hogy egy olyan miniatűr pötty olyan nagy bajt okoz.

Kb összesen a mérete 1-2 gombostű fejéhez hasonló

2015. máj. 4. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzanak róla papírt. Anélkül mit fizetsz ki?:D
2015. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Végül is.:DD


Mert az ő felelőssége,ő adta oda.:D

Meg baleset volt+egy rohadt miniatűr folt van ott.xd

2015. máj. 4. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Körömlakklemosó. Biztos lejön vele. De jó még arcszesz is.
2015. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó és még véletlenül se fizess!
2015. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti! OKé,köszi megpróbálom.:)

Drága utolsó,nem tervezek 8000ft-t fizetni egy ilyen kis szharért.

2015. máj. 4. 19:59
 10/10 hugyosgalacsin ***** válasza:
ha arany rög volt akkor fizetnék ha szén akkor elégetném
2015. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!