Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, hogy a csajoknak sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a csajoknak sok szórakozóhelyre ingyenes a belépés. Én meg fizessek érte, ha csajozni akarok?

Figyelt kérdés

Felháborító!

Most olvastam el ilyen programfüzetet, és minden 2. helyen "a hölgyeknek ingyenes a belépés!"

Ezt mégis hogy gondolják?

Tudtommal nem lehet nemek szerint megkülönböztetni senkit.

Itt pedig arról van szó, hogy aki nő, az mehet ingyen szórakozni, aki meg férfi az meg fizesse csak ki a belépőt.

Mi az, hogy Én fizessek azért, hogy csajozhassak?

Pontosabban, hogy ilyen helyeken csajozhassak!


Fel lehet ezeket a helyeket jelenteni?

Mit képzelnek magukról?



2013. máj. 18. 14:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
hát ha elmész oda, akkor még neked is fel fog tűnni, hogy még így is kevesebb a lány mint a fiú... ezzel próbálják a lányokat bevonzani :)
2013. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha nekik fizetni kéne,akkor te még ennyire sem tudnál csajozni,mert nem lenne kit felszedni.
2013. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

Jól kivagy :DDD Kb ezt úgy olvastam mint valami nyugdíjas öregembertől aki fel van háborodva. Ez milyen diszkrimináció mi? Felháborító :D Jelentsd föl egyesével a helyeket jó sok idődbe fog telni :DDD

20/L

2013. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Diszkrimináció!!!!!

Eszembe sem jutott :D Amúgy ezzel akarják ösztönözni a srácokat, ha ingyenes a csajoknak a beugró akkor tuti sok csaj lesz :D

2013. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Jaja. Mindig kevés csaj van és így akarják vonzani őket. Ez van. Ezt kell szeretni. Hogy térvényes e? Gondolom igen. Akié a klub az dirigál.
2013. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Ez már elég régóta így megy!!

Szerintem azért van,mert így a csajok biztos akarnak menni,és aki nőzni akar az meg követi is az ilyen helyekre a csajokat!! Leginkább a csajok vonzzák oda a fizetősebb vendégeket,és ezt a tulajok is tudják!! Ki van ez találva...!!

2013. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Amúgy pofátlan megkülönböztetés ez.


Sőt van hely ahol ingyen piálhatnak éjféig. Damn. Hát komolyan... Bár előnye, ha odaviszed akkor nem kell fizetned.

2013. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 I love csillagánizs ***** válasza:
58%
Ez a szebbik nem kiváltsága. De szerintem nekünk még mindig jobb. Egy éjszaka egy ezres senkit nem b@sz a földhöz, de te elég skót lehetsz. Így biztos nehezen megy a csajozás is. Máson kéne elgondolkodnod, nem a belépő árakon!
2013. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki tudja hogy miért van ez. A szórakozóhelyeken mindig f*sztúltengés van, többek közt ezért sem járok már régóta. De ez vegytiszta diszkrimináció, és amúgy jogellenes is, nem értem miért nincs valami következménye. Ha csak férfiaknak lenne ingyenes (tudom, nem lenne egy nő sem), de akkor olyan brutális feljelentések, meg feminista visítások lennének mint mikor valahova cigányokat nem engednek be. (azt is érthető okokból)
2013. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Sőt van hely ahol ingyen piálhatnak éjféig. Damn"


MIVAN?!

AZTAQVA!

Mi lesz a legközelebbi? Ingyenes lesz a cigi a nőknek???

2013. máj. 18. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!