Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudnátok egy jobb iskolai...

Nem tudnátok egy jobb iskolai munkahelyet mondani ahol tanárokat keresnek?

Figyelt kérdés
Én egy faluban vagyok az Általános Iskolában tanárnő felsősöket tanítok Töri és Magyar szakos tanár Egyetemi végzettségel 12 év tapasztalattal Nettó 98.000 Ft kapok
2015. máj. 5. 17:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom szégyen!!!!!
2015. máj. 5. 17:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem Egyetemen tanítasz,ott keresnek 200-ezer felett
2015. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen? amikor oda mentél, akkor is tudtad, mennyi a fizetés. Itt ennyi, ennyit ér a munka, amit végzel (a kollégáid többségéé ennyit sem).

Próbálkozz magániskoláknál, ott jobba fizu, de a közalkalmazotti cumi ki fog esni a szádból. Pl. nem biztos, hogy nem többhónapos késéssel kapod meg. És ha magyar szakosnak mégy, könyörgöm, legalább helyesen írni tanulj meg. Hogy a fenébe javítasz te ki egy dolgozatot?

2015. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj kérlek én is hibázhatok senki sem tökéletes amúgy is egy héten 28 órám van a 30-ból + szerda csütörtök 13:30-16:30 tanszobán vagyok a gyerekekkel
2015. máj. 5. 18:04
 5/10 anonim válasza:
92%

Én még ennyit sem fizetnék egy olyan MAGYAR szakos tanárnak aki a "végzettséggel" szót és "Ft-ot" nem tudja helyesen leírni.

S lehet hibázni, de ha kiírok egy kérdést, azt az elküld gomb lenyomása előtt kétszer is átolvasom, hogy véletlenül se írjak ki alapvető helyesírási hibáktól hemzsegő mondatot.

2015. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De okos vagy biztos neked is Magyar és Töri szakos egyetemi diplomád van😃
2015. máj. 5. 20:39
 7/10 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia. nem bírom ki, hogy ne írjak ide.

5. válaszolóval értek egyet ,

Neked nincs diplomád semmiből.

2015. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hugyosgalacsin ***** válasza:
Maximum a búcsúban lőtte három pálcáról!
2015. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnálom. ennyi időd van hogy mindenkit lenézz
2015. máj. 5. 21:25
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

KAMU! Ennyit nem kereshetnél, ha tanár lennél. :) A pedagógus bértábla értelmében egy kezdő tanár nettója legrosszabb esetben is 118 ezer körül mozog gyakornoki státuszban, de ha 12 éves munkaviszonyod lenne, akkor már pedagógus 1-be minősítettek volna át és sokkal többet keresnél.


Legközelebb nézz utána a pedagógus életpályamodellnek, mielőtt kamu kérdést írsz ki. :)

2015. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!