Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem mondani érveket...

Tudnátok nekem mondani érveket, hogy miért jobb a fiúbarát, mint a lány? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 13:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem rinyál annyit. Tanácsot ad más fiúk gondolkodásáról. Erős melletted, megvéd, nemcsak fizikailag hanem ha vki piszkál, és ez jól tud esni még akkor is ha magad is el tudtad volna intézni. például.
2014. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mert ha nem tetszik egy fiu azt tudod hazudni hogy a pasiddal vagy
2014. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő arra jó, hogy kifecsegje a titkaid és elszeresse a szeretőd. Nekem csak fiú/férfi barátaim vannak 39/n
2014. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk jobban kötődnek a barátaikhoz, mint a lányok. Nálunk csak a ripacsok hisztiznek hülyeségek miatt, egyenesek vagyunk, kimondjuk amit gondolunk, ha összeveszünk, annak nyomós oka van.


Egy fiú barát nyílvánvalóan egy fiú szemszögéből látja a dolgokat. Ha megkérdezed a véleményét valamivel kapcsolatban, megismerhetsz egy teljesen más, új szempontot.

Egy fiú barát tud tanácsokat adni az ismerkedéssel kapcsolatban. Tudja, mit utál, és mit szeret a fiúk többsége. Ismeri a férfiak "ismerkedési logikáját", szól, ha valami hülyeséget tervezel csinálni.


Ha elég időt töltesz együtt a sráccal, és csak barátság van köztetek, előbb utóbb kialakul egy testvér-hugica féle kapcsolat. A férfiak többsége ösztönösen védi a lányokat, ha közel állsz a sráchoz, mégjobban óv téged.

Ha bajban vagy, vagy csak szükséged van valakire, és elég erős a kapcsolatotok, nem fog nemet mondani, és nem azért mert papucs, hanem azért mert mi, férfiak, többre értékeljük a barátságokat.

2014. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3-asnak röviden tömören igazat adok :D

A 4-es válaszoló nagyon szépen összeszedte, annyit tudnék még hozzátenni, hogy egy fiú és egy lány közt sokkal kevesebb a rivalizálás, ezáltal kevesebb a hazugság is. Egy fiúbarát nem veszekszik minden hülyeségen és a szemedbe mondja, ami nem tetszik neki. Ha te is ezt teszed, azt elfogadja tőled.

Előnyös még abban is, ha mondjuk valami olyan helyen kell megjelenned, tudja játszani a kísérő szerepet, lekoptatja a bunkókat és a feleslegesen nyomuló srácokat.

2014. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon jó fiú barátaim vannak. velük sokkal könnyebben lehet beszélgetni szerintem(ha igazi barátok, ez akkor játszik csak!!!),lehet velük ökörködni, majomkodni, minden hülyeségben benne vannak, nem nyafkák(vagyis nem mindig! :D) de amikor hisztiznek az vicces tud lenni. nem veszik fel az oltásokat, amiket csak viccből mondasz nekik, sőt visszaoltanak :D a lányok az ilyenen megsértődnek, és nekik kevés témájuk van(ruha smink és fiúk kb ennyi a mai lányok téma-eszköztára, úgy vettem észre). a fiúkat sok minden érdekli, a számítógépekhez és minden ilyenhez értenek, ami pozitív, mert sokat lehet tanulni tőlük. lehet velük komolyabb dolgokról is beszélni, és nem az éppen menzesz előtti vagy utáni, közbeni hisztijük alapján döntenek, hanem tudnak gondolkodni(már amelyik :D :D). és mellesleg pasizásban sem utolsó segítségek. én példáúl nagyon megbántam, hogy nem hallgattam a legjobb spanomra, akit a bátyámként tisztelek és szeretek. ő mondta akkoriban, hogy az a srác engem nagyon meg fog alázni, és ki fog használni, nem hittem neki, mert annyira szerelmes voltam abba a fiúba. és igaza lett. pedig nem is látták egymást. :)

egyszóval és amondó vagyok, hogy megéri ha van pár srác barátod :) nekem is van pár lány barátnőm ugyan, de ezek olyan erős női barátságok, amik ritkák nagyon és sose vesztünk még össze, ők nem is azok a tipikus lányos lányok. :D

bocsánat a kisregényért!

2014. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!