Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz az, hogy a középiskolában...

Igaz az, hogy a középiskolában és kollégiumban kinevetik azt, aki nem tangát hord?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kollégista leszek, abba az iskolába fogok járni amelyikbe a nővérem. Ő tangát visel én viszont sima pamut bugyit, vagy franciát. A nővérem szerint a "nagyi" bugyikat viselő lányokat a többi lány és a fiúk is kicikizik.

#kollégium #kinevetik #kicikizik
2015. máj. 7. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz a fürdőben. A fiúk meg honnét tudják, ki mit hord?
2015. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
ne idegesíts fel:DD mindenki azt hord,ami kényelmes neki, különben is, a seggedbe fognak turkálni, csak azért, hogy megtudják, tangát hordassz e?:D ne röhögtess
2015. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Tolj ki velük! Ne vegyél bugyit!
2015. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora baromságot rég olvastam.
2015. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát nálunk még senkit nem láttam tangában... mindenki franciát hord vagy normál bugyit (nem nagyibugyit, az más). A fiú barátaim is utálják a tangát, szerintük az régimódi, közönséges.
2015. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk csak általánosban volt ilyen. Viszont ott is hülyeség, senkinek semmi köze hozzá, hogy ki milyen bugyit hord. Én is simát hordtam, volt pár lány, aki előszeretettel cikizett másokat, biztos engem is kibeszéltek párszor, de pont nem érdekelt. Középiskolában szerintem már senki nem foglalkozik ilyesmivel, legalábbis nálunk ez nem beszédtéma. Általánosban még elég éretlen mindenki és szinte minden cikinek számít, de középsuliban már kicsit komolyabb az ember.
2015. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát... megnézném azt a társaságot, ahol ilyen miatt kicikizik az embereket. Igényes társaságban pont a franciabugyi a divat most. Az meg megintcsak kérdés, hogy igényes, ízléses, illően viselkedő lány esetében hogy tudják egyáltalán a srácok vagy akármelyik másik csaj, hogy milyen bugyija van...
2015. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Én tangát hordtam, mégis kicikiztek :/


Béla.

2015. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nővérem ijesztget ezzel a dologgal, hogy kollégiumban úgyis mindenki látni fogja. Meg a suliban is. Mikor tusolunk, aludni készülünk (én bugyiban és pólóban szeretek aludni) vagy tesi óra előtt amikor öltözünk át
2015. máj. 8. 05:39
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
hát abba a középiskolába ahol annyira buták az emberek, hogy csak a bugyikról tudnak beszélni, mert nincs más téma ott lehet...
2015. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!