Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hánytatok már az osztályter...

Ti hánytatok már az osztályteremben óra alatt? Hogy kezelte a tanár? Mit szóltak az osztálytársak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem,de többször vagyok rosszul,de nem mutatom ki
2015. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem, de sikerült utolsó pillanatban kirohannom, mielőtt szóltam volna hogy gond van (jelentkeztem, de nem reagált.) Kiszaladtam de a wcig nem értem el. Utána felmostam a folyosót... Tanár kijött, nem szólt semmit, max hogy jobban vagyok e. Aranyos tanárnő volt, de ennek már több éve.. Ja és asszem hetedikes voltam.
2015. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, és te?
2015. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de kellett már hirtelen kiszaladnom, szólni már nem volt időm, erőm. Asszem 8.-os voltam. A tanár rendes volt, megkérdezte, hogy vagyok, szeretnék-e hazamenni. Az osztálytársak közül volt egy-kettő, akik elkezdtek viccelődni azzal, hogy biztos terhes vagyok, de beszóltam nekik, hogy nyilván szeplőtelenül megfogantam, mint Mária. Szerintem nem értették, csak meglepődtek, hogy milyen ingerülten szólok vissza és befogták.
2015. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy hosszú utazás elején hánytam bele a buszba. Kérdőre vontak, hogy miért nem szóltam, hogy álljunk meg (kis országúton nem lehet csak úgy megállni egy busszal, továbbá az utolsó pillanatig bíztam benne, hogy csak nem...), a buszvezető rámförmedt, hogy azonnal takarítsam ki a hányást, a többiek pedig undorodva elfordultak.

Rendkívül kellemes élmény volt.

2015. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de én is voltam már rosszul:) De hogy jön ide Erzsébet királynő, mint kulcsszó?
2015. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen egyszer Éneken amikor Liszt Ferencet hallgattunk🤣🤣🤣😂
2018. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!