Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen kifogásokat tudtok...

Milyen kifogásokat tudtok mondani arra, hogy "sajnos" miért nem mehetek el osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulni voltál a hegyekbe, ahova nem vittél magaddal meleg holmit és megfáztál.
2015. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FüligJimmy88 ***** válasza:
72%
Próbáld meg üzleti szemmel megközelíteni a dolgot: miért érné meg a szüleidnek, hogy otthon maradj? Biztos meg tudod őket fűzni valahogy. Konkrét receptem azért nincs, mert nincs olyan szeglete ennek a bolygónak, ami engem ne érdekelne, úgyhogy ki nem hagytam volna egy-egy ilyen alkalmat.
2015. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem inkább az osztálytársai előtt akar mentegetőzni, nem?
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert összehányod magad a buszon.
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnaposokra azért nem mentem anno, mert akkoriban szinte minden éjjel alvajártam :'D Tényleg így volt, de azért kifogásnak sem utolsó.
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Hazudd azt, hogy bevizelsz éjszakánként!
2015. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 FüligJimmy88 ***** válasza:
55%
Ja, ha tényleg az osztálytársak jelentik a gondot... Ööö... Szóval én az osztály kedvence voltam, a szó pejoratív értelmében, de amikor az őrségben voltunk egyrészt nem foglalkoztam velük, annyira szeretem azt a vidéket meg a természetet, szinte el voltam varázsolva, másrészt pont akkor haverkodtam össze sokukkal. Vagy akkor mond azt hogy inkább az ország másik végébe mész, mert az ottani unokaöcséd meghívott. Pölö.
2015. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék menni, mert nem szeretem se az osztályomat, se az osztályfőnökömet.
2015. máj. 14. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:

lol, én is pontosan ilyen vagyok... Nem kedvelem az osztálytársaimat, ami érdekes módon fordított esetben nincs így (kivétel természetesen van), illetve az osztályfőnökömet sem... az egy külön téma mondjuk. :D


Meg lehet mondani az őszintét is, vagyis mondjuk azt, hogy nem szeretnél feleslegesen pénzt kidobni (nálunk most fog ez fájni vagy 30 ezer forintba, amiből 2 rugó előleget már kifizettünk, még +10 ezer, és akkor a többit meg saját magunknak kell elkölteni kajára, piára), vagy esetleg nem szeretnél ilyenekkel egy levegőt szívni (jó, lehet kulturáltabban is, na). :D

Vagy lehet azt is mondani, hogy elutazol valahova.


Sok hasonló szituációban kellett már kitalálnom valamit, de ehhez pont nem tudok olyan kifogást találni, ami hihető, és nem is feltétlenül igaz (direkt nem írtam hazugságot, az én szememben ez inkább a 'vonjuk ki magunkat az osztályközösségből' duma).


Majd biztos írnak még jókat a jelenlegieken kívül is. ^^

2015. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!