Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megmondjam anyuéknak otthon?

Megmondjam anyuéknak otthon?

Figyelt kérdés
Fodrásznak tanulok, szerencsére ahogy a gyakorlati tanár mondta van hozzá érzékem. Elméletből is jól haladok, az a baj, hogy az osztály (mármint a fodrász csoport) spiclinek tart, elég sokat piszkálnak, volt hogy meg is ríkattak. Van egy fiú közöttünk, de olyan bunkó (bocsánat hogy így mondom) mint a többiek. Ma a közös gyakorlaton, éppen gyakoroltunk a babafejeken, amikor a srác odajött és "Na nézzük milyen bugyi van a k....n" felkiáltással felhajtotta a szoknyámat, nagyon mérges lettem és ellöktem, ő felbukott a vödörbe amibe a vizet eresztjük a hajmosó edényből, erre ő odalépett hozzám és megütött, a szám eléggé kicsattant meg elindult az orrom vére, közben a többiek is azt mondták hogy mit képzelek magamról. Osztályfőnöki órán szóba került az eset (addigra elállt az orrom vére) mindenki azt mondta, hogy a srác csak a sampont akarta elkérni, én meg belelöktem a vizes vödörbe. Persze az osztályfőnök a "tanúknak" hitt és kaptam egy osztályfőnökit, meg azt mondta, hogy szeretne anyával beszélni, mivel "sok panasz" van rám.

2015. máj. 14. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

MICSODA?!

Azért itt ne te legyél már akit kihaszánlnálak, és megszivatnak!


Világosan látszik, hogy az ofőd se áll melletted. .ehh.

Egyébként vele beszélhetnél erről, hogy mik mennek, és akkor talán egy fokkal jobb helyzetbe kerülhetsz, de...

szüleidnek azér szóljál hogy mi van, meg igazából ha az igazgatóhoz is küldenek, ugyanezt amit nekünk most mondtál neki is mondd el.


Kitartás, és ne hagyd magad!!

2015. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Te jó isten mondd,hogy ez kamu. Hány évesek vagytok 12?
2015. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, a többiek agyilag szerintem az ötöt se ütik, én 15 éves vagyok.
2015. máj. 14. 18:35
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondd el a szüleidnek, hogy ha az osztályfőnök beszél anyáddal, ő is legyen képben.

Egyébként a leírásból úgy tűnik, hogy összefogtak ellened, mert ha a srác kiáltva emelte fel a szoknyádat, akkor nekik is látniuk kellett, hogy mit csinált, és hallaniuk kellett, amit mondott.

Ne hagyd magad, ez nagyon durva megalázás.

2015. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én azt tartom szégyennek, hogy megütött egy nőt, ráadásul nagyobb mint én, nem sokkal, de nagyobb.
2015. máj. 14. 18:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz át másik helyre ha lehet, csak megkeserítik az elkövetkezendő pár évedet az IQ nullák.
2015. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam, szerintem ezek után az is lesz.
2015. máj. 14. 18:52
 8/21 A kérdező kommentje:
Ma hazajöttem, holnap anyával visszamegyünk. Anya beszél az igazgatóval és kiiratkozok.
2015. máj. 14. 19:37
 9/21 anonim ***** válasza:

Legkozelebb ha megut, epitsd be az arcaba a hajszaritot. Nem viccelek. De ugy, hogy neki ne cak eleredejen a vere, hanem frankon atrendezodjon az arca.. Nem vicc.

Akkor majd leesik a tanarnak, hogy a tanuk kamuznak, mert senki nem veri szet a masik pofajat olyan dolog miatt, h valaki odamegy es ker tole valamit. Amugy hol volt a tanar, v valami felugyelo, mikor ez tortent? Miert nem mentel oda hozza azonnal, megmutatni, h verzel? Ha egyedul vagy, erokhoz kell folyamodni, nincs mese. Amugy nem vagyok eroszak-parti, de ezt kellett volna tenned..

2015. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

:) egyre jobban maegy az iras: erokhoz = eroszakhoz :)

Amugy mas fiuk nem voltak ott?? A mi idonkben is mentek a szivatasok, stb, de ilyen nem fordult volna elo sztem, mert a tobbi fiu elkalapalta volna azt, amelyik kezet emel egy lanyra. Ez mar nem az a gyerekkor, mikor lanyokkal verekszunk!

2015. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!