Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok erről az osztály...

Mit gondoltok erről az osztálytásról? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Állandóan mögém lép és tapossa a sarkam, mikor hátranézek csak vigyorog, arcomba vizet fröcsköl, és utálkozva néz rám főleg mikor beszélgetek vkivel. Nem egyszer vertem már meg, de úgy látszik ő csak élvezi h megverem, tudomást jelenleg nem veszek róla, és nem hagyja abba. Tanárok meg nem hisznek nekem h ezt csinálja velem. Nem értem mi baja van, hozzá se szoktam szólni, mikor meg megkérdezem h miért utál annyit mond h csak.
2015. máj. 15. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tanárok nem hisznek akkor hagyjad békén, de ne verd meg mert akkor lehet h ő fog elmondani téged. Ha akkor se hagy békén szólj a szüleidnek h menjenek be az iskolába s mondjak ők a tanárnak
2015. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Múltkor az egyik tanár baszott le h miért vetem meg a nálam gyengébbeket meg azokat akik ,,rendes gyerekek" és nem hitt nekem

Szüleim voltak ofőnél és ő csak annyit csinált h az osztály előtt annyit mondott h vigyázzunk egymásra és ne húzzuk fel magunkat azon ha vki veletlenül rálép a másik sarkára...csak az h vki állandóan rálép az nem véletlen

Az a szerencse h mindjárt év vége

2015. máj. 15. 23:22
 3/8 A kérdező kommentje:
*miért verem meg
2015. máj. 15. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor verd el még jobban, hozd kellemetlen, égő helyzetbe. Előtte viszont magyarázd el neki, hogy szálljon re rólad, mert nem szeretnél ilyen kis suttyókkal haverkodni, mint ő. :D Egy idő után nem fog neki tetszeni
2015. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez manipulatív s..ggfejek, téged arconfröcsköl meg rálép a lábadra, a tanárnak meg teszi a szépet. Tiszta pszichopaták, ezek nem értenek semmiből. Ne vegyél róla tudomást, talán ez az egy ami a legjobban zavarja az ilyen bolondokat
2015. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vàgd pofon aztàn meg köpd le a mocskot.
2015. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 íazazazazaza válasza:
Nem tudom milyen korosztályról van most szó, de én biztos elintézném a gyereket... csessz ki vele, ahogy csak tudsz, az ilyen elmebeteg szarokat máshogy nem lehet lerázni... Sok sikert(de azért ne a korházba kössön ki)
2015. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
8.-osok vagyunk...hát lehet h ki fogok cseszni velexd
2015. máj. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!