Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnapra kell írnom egy A/4es...

Holnapra kell írnom egy A/4es oldalnyi fogalmazást a (nemlétező) példaképemről. Valaki nem írna egy fogalmazást?

Figyelt kérdés

A fogalmazásban elég jó vagyok mivel szabadidőmben írással is foglalkozok de ezhdl meggyűlt a bajom. Egyszerűen nem tudok a példeképemről írni mert nincs és nem tudom mit írhatnék. Arra gondoltam hogy a fogalmazásomban 2 ember szerepelhetne.

1. Az anyukám

2.Cassandra Clare írónő.

Ebből a két személyből kéne kihoznom egy egy oldalas fogalmazást (az se baj ha 3/4 oldal)

Szóval aki venné a fáradságot és segítene annak nagyon megköszönném. (8. Osztályos vagyok)



2015. máj. 17. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukádról írj,ha szereted és felnézel rá,lehet egy megható szép történetet írni
2015. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha őket választottad, akkor csak van valami, ami miatt felnézel rájuk, viszont ezt helyetted más nem tudhatja.

Ha egy írónőt is választottál, akkor feltételezem, hogy írni is szeretsz, nem fog 3/4 oldal olyan nagy problémát okozni.

2015. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

helyetted senki nem fogja megírni az tuti.

én nem ismerem az említett írónőt

anyukádat meg aztán pláne nem


ötletek:

- mit csinált anyukád, amikor annyi idős volt, mint te

-milyen kihívások állnak egy korodbeli előtt

- ő hová jutott, te is el szeretnéd majd ezt érni


amúgy nekem se volt példaképem, nem szerettem az ilyen feladatokat, szóval akár írj arról, ahol megfogalmazod, miért nincs példaképed, milyen életet képzelsz el magadnak, mik a céljaid, stb.

2015. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek csak hirtelen ötletek voltak mert nincs példaképem és akárhogy próbáltam nem tudok annyit írni max 5 sort egyszerűen erről nem megy :( bármi másról írok nem tudok leállni mert csak úgy jönnek az ötletek de ez nem megy
2015. máj. 17. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de őszintén tudom sajnálni a hozzád hasonló diákokat, hogy ilyen baromságokat kell írjál. Ennyi idősen nekem se volt példaképem, fingom nem lett volna, hogy mit írjak.

próbálj meg valamit rizsázni, hogy anyukád mennyi áldozatot hoz érted, munka után még főz, mos, takarít, keményen dolgozik, hogy meglegyen mindened meg mittudomén.

2015. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi annak aki próbált segíteni összerizsáztam vmit. :D
2015. máj. 17. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Don Vito Corleone
2015. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat lehet hogy mar keson irok, de azert is leirom :D


En biztos, hogy igy kezdenem: Nincsen peldakepem, mert...


En a helyedben anyukadat is, meg az ironot is beleirnam. Folytatas: Viszont ket ember van, akikre felnezek es tisztelem oket...


Utana leirod, hog miert, mittomen mert anyukad mindent megtesz hogy neked jo legyen es szeretnel olyan lenno mint o. Az irono meg mert szereted az irasait, te is nagyon szeretsz irni, az o konyvei ihlitik a torteneteidet es megsokmindenmas.

2015. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!