Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megöleltem az egyik osztálytár...

Megöleltem az egyik osztálytársamat (aki nekem tetszik), de nem reagált. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Tehát ma reggel történt az "akció". Vártunk az első óra elkezdésére, csak egy sulitársunk (barátnőm) látott minket. Vártam volna a kiszemeltemtől egy olyasmi reakciót, hogy "na de XY, mit csinálsz?", persze poénos hangsúllyal, de semmi. Utána ugyanúgy beszélgettünk, mint általában. Miről árulkodik ez a "reakciója"?

2015. máj. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
leszarta hogy megöltelted.
2015. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2015. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy és fiú? Velem is volt ilyen én sem reagáltam, mert annyira meglepődtem, hogy nem tudtam megszólalni :D Azóta sokszor ölegetjük egymást és a fiú további lépéseket is tesz :$ Nagyon aranyos. Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy nem reagált, csak váratlanul érte. :)
2015. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem halt meg, csak pihen.
2015. máj. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!