Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudhatnám meg?

Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki már vagy 2,5 éve tetszik. Nem tudom ,hogy mit gondol rólam, vagy hogy én tetszek-e neki, mert egyszerűen nem merem megkérdezni. Nagyon félénk vagyok. Beszélgetést kezdeményezni sem merek vele(pedig de jó lenne). A barátnőim 2 éve megkérdezték, hogy mi a véleménye rólam és azt mondta, hogy "jófej". Kb.két hete összeakadt a tekintetünk, amikor épp vigyorogtam és ő visszamosolygott rám. Hogyan tudhatnám meg ,hogy mit gondol rólam, ha nem merek vele beszélgetést kezdeményezni?

2015. márc. 14. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőid kérdezték levette, hogy belé vagy esve. Ha akart volna valamit, már jött volna hozzád. Az is lehet, hogy udvariasságból mondta nekik, hogy jó fej. Ilyet nem lehet kérdezni egy fiútól. Viccelődni kell vele, szívatni, dumálni vele arról, ami érdekli. (kedvenc sztár, film, tanár, bármi).
2015. márc. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmit nem gondolhat rólad, max annyit, hogy "jófej" vagy. Miért kell ekkora ügyet csinálni abóbl, hogy 2 hét alatt egyszer rád nézett? Könyörgöm legyen már több agyad, mint egy hangyának... Elég nyilvánvaló, hogy magasról tojik rád ilyen téren, pláne ha hozzászólni se mersz.
2015. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most komoly egy osztalytarsadhoz nem mersz hozzaszolni, akivel minimum 4evig eled le a hetkoznapjaid?
2015. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kozeledj felé, keresd a társaságát
2015. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy ő illetve te a menő vagy a nyomi csoportba tartoztok. Őszintén döntsd el magadban, magadnak ne hazudj. Ha két különböző, akkor nem sok az esély, de ha jófejnek tart őszintén, akkor kifogtad 100-ból azt az 1% lehetőséget, ami összehozhat titeket. Ne közeledj hozzá, ha te nyomi vagy ő meg menő, mert kiröhögnek a haverjai (tapasztaltam) inkább tűnj szomorúnak, hátha észrevesz.
2015. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó! Én a nyomi kategóriába tartozom :D Ő viszont egy olyan fiú, aki a menő lányokkal lóg, de a lányok közül szinte mindenki nyominak tartja.

És akkor legyek szomorú? :D

2015. márc. 17. 20:16
 7/7 anonim válasza:
Inkább ne. De részvétem.
2015. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!