Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha nem hagy...

Mit csináljak, ha nem hagy békén az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Egy lány osztálytársamról van szó, állandóan piszkálnak, kiröhögnek, gúnyt űznek belőlem, már év eleje óta. Sajnos én gyenge személyiség vagyok, így nem igazán tudom megvédeni magam. És ez már egyre rosszabb lesz, ma is sírtam miatta, mert nem hagytak. Hiába ordítok, mondom meg nekik, folytatják, visszaszólnak.

Az egyik cigány, a másik pedig valószínűleg zsidó (a vezetékneve és a kinézete alapján)


Már ott tartok, hogy legszívesebben megölném őket a szó legszorosabb értelmében, annyi érzelmi mocsok összegyűjt bennem, ha még valamit tesznek ellenem, én ott kivégzem őket esküszöm! Mit csináljak?


11. osztály, én fiú


2015. máj. 21. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, két lányról van szó.
2015. máj. 21. 15:20
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy ennyire felhalmozódott benned ez a dolog. Nekem nem nagyon voltak ilyen problémáim, nem tudom, hogy ez milyen. Szerintem ne szólj vissza nekik, ne beszélj hozzájuk és egy idő után majd biztos megunják. Vagy ha nem, akkor próbáltál már szólni egy felnőttnek?

2015. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt csináltam legelőször, az első fél évben, nem unták meg.

Hát tudják a szüleim, meg a tanárok is látják.


Hát elég szar érzés..

2015. máj. 21. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Esküszöm azt hittem, 11 éves vagy, csak most vettem észre, hogy 11. osztály. Valahogy erősítsed meg magad, mert a nagybetűs életben majd kb hetente végeznéd ki az embereket.
2015. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-.-......

Ilyenkor azt kell csinálni amit én!

Csesztetett engem is egy hülye gyerek,suli után megtéptem!*--*

És naháát nem kaptam se ofőit,se igazgatóit!^^

Otthon még a verekedést be is jelentettem,és meg is dicsértek!:DD

Nem azért mert szétrúgtam a seggét,hanem mert kiálltam magamért!Pénteken megint cseszegetett,akkor pedig elegánsan rutinból pofán vágtam!:D

2015. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már ne haragudj 11.be (ilyen idősen) ilyen hülyeség miatt sírni? Nagyon egyszerű próbálj meg nekik olyat visszaszolni amire tényleg nem számítanak. Nekem bejött, ez volt 5.-ben.
2015. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy eszetlen kérdés, már bocs.


1.Gyenge személyiség vagyok; stb...

2.Mit számít, hogy cigány vagy zsidó, vagy akármi, aki bánt?

3.Gyenge személyiségben érzelmi mocsok,...

4.A 11.-es az hány éves is vagy ? Biztos?

2015. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!