Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan ember akit...

Van itt olyan ember akit általános iskolába vagy akár gimnáziumba is "leírtak"?

Figyelt kérdés

Tehát tipikusan pofára osztályozták és most valami rangos iskolába jár vagy rangos iskolába készül?

Tudna-e magáról mesélni?


2015. máj. 22. 04:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gimiben nem egy tanár hülyének nézett, ha mondjuk valaki a környezetemben nem figyelt, játszottak, beszélgettek, egyből engem hívtak ki a tábla elé, hogy ha ennyire ráérek, akkor bizonyítsak mindenki előtt.
2015. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem konkrétan a szomszédom szívatott matek fizikából általánosba, most érdekes villamosipari szaksuliba járok,

gimibe szintén matekból akartak megfejelni a tanárok, (meg másból is próbálkoztak) érdekes most össze szedtem annyi pontot elektronika értségivel meg technikusival, hogy OE-re fel is vesznek. Szóval én ezért utálom ha valakit lenéznek.

2015. máj. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!