Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már, hogy bepiáltál a...

Volt már, hogy bepiáltál a suliban?

Figyelt kérdés
Hogy történt?

2015. máj. 25. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Avatóbál számít?
2015. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem. Normál sulis napra gondolok.
2015. máj. 25. 16:30
 3/19 anonim ***** válasza:

Gimiben nem, osztálytársaim volt, hogy reggel vodka-narancsot hoztak be vagy befüveztek még az első óra előtt...

Én a piás órára járást az egyetemig tartogattam:D (de akkor se ilyen keményen...)

2015. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Középiskolában amikor 18 lettem, az azt követő évben mindennap piásan jártam be, jó másfél évig.
2015. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Egyik osztálytársam jött be egyszer full részegen és rohamsisakban.
2015. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volt.
2015. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Fősulin, egyszer másnaposan mentem be. Borzasztó volt.

Meg volt olyan is, amikor semmit nem aludtunk, előadásra indulás előtt meg lehúztunk még 4 centet. A haverom behányt :D

2015. máj. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm általános iskolában (8. osztály), el lett küldve egy másik gyerekkel egy harmadik gyerekhez, hogy hozzák el a karácsonyfát ( karácsonyi időszak volt), de ők lementek a pincébe és beboroztak. Full részegen jöttek be, és kifutottak a havas útra, majd elkezdtek hemperegni. Hát, volt egy kis röhögés, azok az arcok. :)
2015. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Középiskolában egyszer ellátogattunk egy borkombinát pincéjébe. A tanár direkt szólt, hogy csínján kóstolgassunk, mert a hideg pincéből a rekkenő hőségbe kilépve gondok lehetnek. De hát milyen az ember, ha fiatal? Azt hiszi, bárkivel előfordulhat, de vele nem. Benyakaltunk amúgy istenesen. Addig nem is volt baj, amíg a pincében voltunk, de mikor kimentünk, és megcsapott a harmincakárhány fokos hőség, Miquel, meg a sleppje ott az ajtóban dőlt jobbra-balra. A fél osztály minket mosdatott, hogy egyáltalán a buszig el tudjunk tántorogni.


Egyetem alatt éjszakai vagonrakásokból tartottam el magam. Sokszor majd' kiestem a padból, és csak a hektónyi kávé tartotta bennem a lelket. Egyszer szülinapom volt, és egy csaj meglepett egy üveg fehér rummal. Akkoriban ez még kuriózum, ritka nagy kincs volt. Ragaszkodott hozzá, hogy koccintsunk is. Na, a kialvatlan, dögfáradt embert hamar ledönti a pia, ezt akkor volt alkalmam megtapasztani. Már vagy fél perce bent volt a prof, amikor én még mindig a széken állva énekeltem a Che Guevarát.

2015. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan szerencsénk volt, hogy a suli mellett volt egy kisbolt, ahol fiatalkorúaknak is kiadtak piát, cigit, mindent. Két osztálytársamnak is szülinapja volt aznap. Az egyik szünetben kimentünk, vettünk egy pár felest, meg valami bort és koccintottunk az egészségükre. Órán megkérdezte a tanár, hogy jól vagyok-e, mert olyan sápadt vagyok. Végül is kiengedett a mosdóba, meg azt mondta, hogy az a csoda, hogy élek ilyen soványan. Hozzáteszem azért annyira sovány nem voltam, de legalább nem kellett magyarázkodnom :D

Ezen kívül minden diáknapon taccsra ittuk magunkat suliban. De ismertem olyat, aki meg minden szünetben füvezett és úgy ült be órákra.

2015. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!