Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A csaj fenyeget, mit tegyek?

A csaj fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Középsuliba jelentkeztem,de van ott egy csaj aki fenyeget, hogy ő egyszer megvert egy lányt és kórházba került,éshogy nehogy velem is ez legyen stb.És most egy kicsit parázom a csajtól,mert nem vagyok verekedős típus. Előre is köszi a válaszokat! Pesti vagyok.

2015. máj. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megver mész az igazgatóhoz szólni.
2015. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg édesapádnak szólj. Remélem, hogy ha az én lányaim ilyen helyzetbe kerülnek, akkor hozzám fordulnak majd. Meg kell tanulnia a kiscsajnak, hogy az ő állát is fel tudják ütni, és akkor ő kerül kórházba....
2015. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleimnek,meg bátyámnak is...Bátyám azt mondta feltörli vele a padlót ha mégegyszer megfenyeget...de mégis bennem van az érzés,hogy új suli,új barátok,és mivan ha a csaj elront mindent!?
2015. máj. 25. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a többi "boxoló" is tudni fogja, hogy nem árt ha nem kóstolgat téged.
2015. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!