Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretném valamivel meglepni....

Szeretném valamivel meglepni. Valami ötlet? Gyorsan!

Figyelt kérdés
Szeretnék meglepni (a számomra nagyon kedves) lelkésznőt valamivel, ami nem kerül pénzbe. Nagyon kedvelem őt, de ne értsétek férre, nem vagyok belé szerelmes! (Mivel lány is vagyok...) Sokat segített nekem, gyakorolni, versenyekre vitt, stb... És én most ezt szeretném megköszönni neki valahogy! :) Gondoltam arra, hogy rajzolok (nem jött be) vagy esetleg férrehívom egy pár percre, amíg megköszönöm neki, meg kapna egy puszit és egy ölelést. Valami más ötlet? Vagy ez a célnak megfelelő ötlet? ^^ (

2015. máj. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Irhatsz neki egy rovidebb verset, amiben leirod mennyi mindent koszonhetsz neki.
2015. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, de nem tudom hogy mit írjak.... :/
2015. máj. 30. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szépen rajzolsz, akkor rajzold le neki Eszter királynőt, a Bibliából. Örülni fog neki:)


Eszter mentette meg a zsidó népet. De megtalálod te magad is az ószövetségben a történetét:


[link]

2015. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt csak akkor ha neoprotestáns, karizmatikus emberről van szó, ha ref. v.katolikus akkor ne, mert csak félrevezeted vele:


Rm 8,39

Sem magasság, sem mélység, sem semmi más teremtmény nem szakaszthat el minket az Istennek szerelmétől, mely vagyon a mi Urunk Jézus Krisztusban.

2015. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A versben leirhatod, hogy:

- Szamodra o egy kulonleges lelkeszno(?)

- Boldog vagy, hogy o a te lelkesznod

- Szamodra nagyon kedves es ezt szeretned valahogy megkoszonni

- Koszonod, hogy versenyekre vitt

- Koszonod, hogy sokat segitett gyakorolni

Amit erzel.:)

2015. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, csak mivel daluba lakok, már volt belőle bajom, hogy mondtam neki valamit, amit mások férreértettek... :/ :( Hogy érted azt, hogy férrevezetem?! :0 Igen, reformá
2015. máj. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!