Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy a ballagáson...

Mit tegyek hogy a ballagáson (és a próbákon) ne sírjam el magam?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagyok, és eléggé nehéz lesz a búcsúzás, mert mindenkinl nagyon jó ka biztos el fogom sírni magam már a ballagási próbákon.. Már amikor az osztályfőnök olvasott fel pár verset akkor is bekonnyeztem. Ez mindig megtörténik de már lassan kezd ciki lenni... Hogyan tudhatnám visszatartani a sírást?

14/L


2015. máj. 31. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki ez, jó éveid voltak, hiányozni fognak ezek az évek, nincs ebbe semmi.

Én is féltem ettől hogy fiú létemre elsírom magam, mert amikor én ballagtam majdnem 10 éve általánosból akkor én is féltem ettől hogy elsírom magam, igaz a próbákon nem volt erre példa, de valahogy éreztem hogy pocsék lesz főleg hogy én jól is éreztem magam meg én olyan iskolába mentem tovább ahová egy osztálytársam sem és én inkább ettől féltem hogy teljesen új környezetbe kerülök meg a régi jó barátságokat kell eltemetnem. Persze mire eljött az idő akkor egyáltalán nem sírtam el magam. Jó picit szomorú is voltam amiért ott kellett hagynom az általánost mert én jól éreztem ott magam, jó volt az osztályközösség is meg az osztályfőnökünk is egy ritka jó fej fiatal tanár volt. Persze volt az osztályomban egy csaj aki egyáltalán nem volt az az érzékeny fajta és mégis ő sírta el magát egyedül. De nincs ebbe semmi rossz ha sikerül elsírnod magad, érzékenyebb vagy, ez természetes :)

2015. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2015. máj. 31. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki:) en pl egyaltalan nem sirtam,en ezt ereztem cikinek, pedig imadtam az osztalyomat es az ofot is. Mondjuk igaz, h olyan szerencsetlen voltam, h a ruham meg a harisnyam majdnem elszakadt szoval csak rohogni tudtam en is es a kozonseg is, de akkor is gaznak ereztem magam szoval sirj nyugodtan, nem te leszel az egyetlen :)
2015. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom az előző hozzászólókat.

Annak idején a ballagás végen egymásra tekintettünk és elkezdtünk sírni, az osztályfőnökünk meg magához ölelt minket. Tartsatok nyaranta vagy valamilyen nagyobb szünidőben találkozókat! :)

2015. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!