Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ezért majd kiközös...

Szerintetek ezért majd kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Nem mentem erdei iskolába, mert torokgyulladást kaptam és elég rosszul érzem magam. Tavaly jöttem az új sulimba, kicsit visszahúzódóbb, csendesebb típus vagyok. Ezek után levegőnek fognak nézni? Kicsit félek, mert így most lemaradok egy csomó dologról.
2015. jún. 1. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Igen, mostantól senki sem fog veled szóba állni, mert merészeltél lebetegedni az erdei iskolába. Sőt, ki is fognak rúgni.


Ugye ezt a kérdést nem gondoltad komolyan?

2015. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyurikastoicahu válasza:
Mondja a varosi csibe en falun lakok es a suliba probalj vicceseb mereszebb lenni a tanarok ellen vess be valamifele viccet csinyt de ne tul kemenyet mert parasztnak bunkonak fognak hanem nezni.erre felfigyelnek vaganyabnak fognak letni es ezen uton lassssssaaaaan kezdenek veled beszelgetni a (fiuk elkerik a hazikat sajat pelda) de mindezekkel varj mig jobban megismerjenek de ne egeszen hogy legyen meg a mit mutasd nem egyszeru tudom de ezzel befogadnak
2015. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!