Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mi fog hiányozni, vagy...

Nektek mi fog hiányozni, vagy ki fog hiányozni az iskolából? Tanárok-diákok közül?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve elballagtam, és nem hiányzik senki. A diákok közül a barátnőkkel azóta is tartom a kapcsolatot, de a többiek nem igazán képezik már az életem részét. Lehet hogy neked most még hiányoznak..de egy kis idő múlva megváltozik ez..
2015. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én idén fogok ballagni általános iskolából :((( Eddigi években őszintén úgy voltam, hogy vele, hogy nem érdekel. Komolyan tanárok abszolút nem érdekeltek és az osztálytársaim sem igazán. Nyaranta se igazán hiányoltam őket. Aztán tavaly óta egy sima egy hetes vakáció után is úgy megyek vissza, hogy rohadtul hiányoztak. Most is nagyon hiányoznak tanárok, osztálytársak egyaránt annak ellenére, hogy az osztálytársaimmal napi szinten beszélek van hogy több órát is. Ballagás után már csak még jobban fognak :'(
2015. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kik hiányoznak? Hát haverokkal tartom a kapcsolatot és a fontosabb tanárokkal is. Szóval senki. Jobban hiányzik az a hangulat ami ott volt. Amikor már mindenkinek tudtuk mi lesz a következő szava, mindenki ismert mindenkit, több szabad idő (nem én akkoriban nem rinyáltam h nincs időm), az hogy több osztályosak voltak az osztálykirándulások, az iskolai táborok, az érdekes órák, és az iskolai akciók (pl. túrázások, bicigli túrák, iskola olimpia, stb.).
2016. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!