Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a a sulitársaim...

Akotka99 kérdése:

Mit tegyek a a sulitársaim kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim kiközösittenek és én próbáltam alkalmazkodni az első honapban rendbe volt minden de utána ez le.

2015. jún. 6. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen középiskolában. Én nem csináltam különösebben semmit, egy idő után jobb lett, "beilleszkedtem". A mai fejemmel viszont azt gondolom, hogy jobb lett volna iskolát váltani...
2015. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy az én fejembe is benn van a suliváltás
2015. jún. 7. 08:09
 3/5 anonim válasza:
Egy ember sincs akivel jóban vagy? Én is jártam olyan osztályba ahol nem kifejezetten kedvelt a legtöbb ember, de ez annyiból állt hogy nem nagyon beszélgettünk, viszont pár emberrel kifejezetten jóban voltam és így nem volt semmi gond. Én azt tudom tanácsolni, ha tudsz haverkodj össze legalább 1 emberrel és úgy egész jól át lehet vészelni a sulit :)
2015. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válts sulit..
2015. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Más odikk vanegy jó haverom az osztba
2015. nov. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!