Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire számít jogszerűnek,...

Mennyire számít jogszerűnek, ha a tanárom kibeszél a hátam mögött, és olyan dolgokat mond rólam, amelyeknek semmi alapja nincs?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan dolgokat mond rólam egy kb. 20 főből álló nyelvi csoport előtt, amik vélemenyem szerint nem méltóak a tanári diploma kötelezettségéhez, valamint semmi közük nincs az igazsághoz (Én nem tartozom a csoportba, de mindig visszahallom, a tanár egyébként engem tanít egy másik csoportban, és nagyon nem kedveljük egymást). Érdekelne, hogy egy hozzáértő személy milyen esetleges jogi következményeket tudna nekem felsorolni erre az esetre.


Előre is köszönöm!


2015. jún. 8. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen jogot sértene szerinted?
2015. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Jogot sért vagy sem, ez a tanár egy kiüresedett emberi csökevény. Volt nekem is ilyen tanárom aki mindig más diákokat szidott. Nem tudtam emberként nézni rà
2015. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miket mond rád?
2015. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erőszakos, agresszív, közveszélyes
2015. jún. 8. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán szólj az intézményvezetőnek?! vagy állj a tanár elé és kérdezd meg, hoyg mi baja veled, miért veled foglalkozik a saját tyúkszaros élete helyett.
2015. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jogszerűtlen és törvényellenes, viszont olvasd el a házirendet, hogy ott mi van leírva. Gondolom az ilyen esetekre is kitérnek benne és az is le van írva, hogy mit kell tenned, ha probléma van.


Egyébként etikátlan viselkedés, de sajnos sok ilyen retardált tanár van.

2015. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Remélem azért hogy nem fogja folytatni. Jobb ha semleges a viszony két ember közt mintha utálnák egymást, ha rajtam múlna, már most semleges lenne.
2015. jún. 8. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!