Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért akarnak állandóan...

Miért akarnak állandóan megalázni és hülyének beállítani?

Figyelt kérdés
Van két lány az osztályban.Én magamtól még soha egy szót nem szóltam hozzájuk.De ők állandóan beszólogatnak.Mások elött hülyének akarnak beállítani.Mindig leböszméznek.Mintha állandóan azt figyelnék,hogy mit csinálok rosszul és ezt kihasználva lehülyéznek.Pl.Múltkor (múlt héten kedden) kérdezte az egyik,hogy mikor megyek vezetni,én mondtam,hogy ma.Erre csütörtökön kérdezi,hogy mikor megyek holnap (pénteken) vezetni.Én mondtam,hogy nem megyek holnap,kedden voltam.Erre megint én vagyok a böszme,mert azt mondtam,hogy "évzáró elött (ami pénteken volt) megyek vezetni".Meg,ha "te lennél a fiam,eret vágnék"

2015. jún. 21. 23:50
 1/9 A kérdező kommentje:
17/F
2015. jún. 21. 23:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes kis pitsák. Szerencse hogy általános után az ilyenek miatt mentem fiú iskolába. XD
2015. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hacsak nem vagy tényleg böszme vagy ronda, egyértelmű, hogy tetszel nekik
2015. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel valamelyiknek, vagy nagyon látszik rajtad, hogy ez bánt téged. Ilyen szitukat legjobb humorral kezelni, amúgy meg nem értem, miért érdekli annyira, hogy te mit mikor csinálsz.:-) Erre a "te lennél a fiam, eret vágnék" típusú beszólásra kapcsiból annyit mondanék, hogy "pedig pont úgy nézel ki, mint az anyám."
2015. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ezzel akarnak bevágódni a többieknél. Velem is volt anno ilyen eset. Kicsit husisabb voltam az átlagnál és volt egy falusi kisgyerek az osztályban akit senki sem szeretett. Aztán rájött hogyha kicsúfol engem akkor azon a többiek nevetnek és egy kicsit középpontba kerül. Ilyen az emberi természet sajnos.

A másik fele az éremnek ha tetszel neki/nekik vagy esetleg kicsit nagy az arcod.

2015. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy megsérted őket nagyon és soha többet nem szólnak hozzád, talán még félni is fognak tőled. Ez a rosszabbik eset. Vagy jól viselkedsz velük, segítesz egy nehéz pillanatukban rajtuk, ilyesmi. Nagyot fognak nézni, aztán bevallja ha tényleg tetszel valamelyiknek, vagy ha nem is, teljesen máshogy fognak viszonyulni hozzád.
2015. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utálom az ilyen embereket. Úgy akarják magukra felhívni a figyelmet, erősnek mutatni magukat, hogy mást bántanak. Szerintem próbáld meg őket úgy beégetni egyszer, hogy egy életre elmenjen a kedvük tőle. Szólj vissza, támadj az ő gyengeségeikkel.
2015. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Szólj nekik vissza keményen, ne hagyd már magad ember.

Kérdezd meg, hogy "mivan, senki nem akar hozzád nyúlni, ba**atlan vagy, azért vagy ilyen savanyú?"

Tedd a helyükre őket, akár tetszel valaemlyiknek, akár nem, anyjukkal szórakozzanak ennyit.

2015. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mintha figyelnék, hanem figyelik. Miért? Mert hagyod magad. Mert zavar Téged és ez látszik. Ők meg bunkók és ezzel szórakoznak, mert a saját életükben ők sincsenek rendben.


Ha kérdeznek válaszold: nem mindegy Neked? Ha levegőnek veszed őket akkor hamarosan találnak új szórakozni valót.

Ha vannak szófordulataik mint ez a fiam lennél akkor találj ki rá frappáns válaszokat. Csinálj belőle sportot. Egy-két három féle válasz, mindig más. Merj a szemükbe nézni, ne menekülj. Biztos, hogy az egész testbeszéded azt jelzi nekik, hogy jó áldozat vagy. Nem véletlen, hogy kutatások szerint legtöbbször az áldozatnak is van felelőssége abban ami történik Vele (most nem a fejére esett a tégla esetekre kell gondolni).

Vedd semmibe őket, lökd vissza a válaszaikat vagy nevesd ki őket. Ezeket teheted. Ami leginkább hozzád való azt válaszd.

2015. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!