Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC-t HDMI kábel segítségével...

PC-t HDMI kábel segítségével összekötöttem a TV-vel. Win 7-m van, és vagy a PC-n van hang vagy a TV-n. Mind a kettőre egyszerre nem lehet beállítani. A szerint hogy mit szeretnék állandóan át kell állítani a vezérlőpulton. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv.

Pl ha csak film nézéshez használod a tv, akkor az adott lejátszó programban állítsd be, hogy a tv hangát használja ez a tv típusa és hdmi neve lesz a hang beállításnál, vagy ilyesmi. Alapértelmezésnek meg beállítod a gépben lévő hangkártyád és minden más azt fogja használni. PL ha játszol akkor a játékban is állítsd be a tv hdmi hangját és így tovább azokkal a programokkal amiket akarsz futtatni a tv-en.

2015. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vezérlőpult/hang/lejátszás-nál ezt rögtön megtettem, ahogy tapasztaltam a jelenséget, de nem vált be,mert:

bejelöltem a tv-t alapértelmezettként, akkor a pc-n nem volt hang. MIND A KETTŐT NEM LEHET BEÁLLÍTANI ALAPÉRTELMEZETTKÉNT. A program válasz elé állít, hogy melyiket válasszam. Vagy ez, vagy az!

2015. ápr. 22. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Beállítod a pc-s hangkártyát alapértelmezésnek.


Utána filmlejátszó program, vagy játékoknál amit a tv-n szeretnél használni/ futtatni adott program beállításainál beállítod a tv hangrészét mint fentebb is írtam.


Így csak azok a programok használják a tv hangrészét amit te állítottál be.


Remélem így érthető volt.

2015. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!