Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik egy tanár az egyetemen...

Tetszik egy tanár az egyetemen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy tanár az egyetemen. Engem nem tanított, ezért nem is beszélgettünk egyszer se, csak láttam őt többször is a folyosókon. Most hogy végeztem nagyon hiányzik. Nem tudom mit csináljak. Milyen indokkal találkozhatnék vele, és miről beszélgessünk? Lehet azt se tudja, hogy oda jártam, csak látásból ismerhet.
2015. jún. 28. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kéne erőltetni, ez csak egy kis fellángolás, mellé ha egy szót sem beszéltél vele, maximum külsőleg tetszik. El fog múlni, csak magad alatt vágnád a fát, ha tovább húznád ezt.
2015. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több éve tetszik, nem csak fellángolás. Próbáltam elfelejteni, de csak rosszabb. Nem volt alkalmam vele beszélni, mivel nem tanított.
2015. jún. 29. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem érted, ha soha nem beszéltél vele, attól az még egy fellángolás, egy idealizált kép kergetése. Nem lehetsz olyan emberbe szerelmes, akivel sose beszéltél, és gyakorlatilag csak a nevét tudod, meg a szakterületét még.


Sajnálom, hogy ezzel így váglak fejbe, de amit kergetsz, az nem valós, mellé igen valószínű, hogy a tanárod házas vagy kapcsolatban van. Inkább előre felé nézz és ne hátrafelé. Hidd el, lesz más is, aki ennyire fog tetszeni.

2015. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nagyon tetszik, és szerintem egy próbát megér. Csak nem tudom hogy közelítsek felé. Most már nem tanulok ott, bajom nem lehet belőle,csak nem tudom hogy találkozzak vele és mit mondjak neki.
2015. jún. 29. 01:11
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor figyeld a suli hírlevelét és járj el eventekre, konferenciákra, megnyitókra, könyvpublikációkra.
2015. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld ki, mikor hova megy, nagy valószínűséggel lesz valami nyilvános hely, ahova be szokott ülni a közelben, büfé az egyetemen, könyvtár, ilyesmi. Ha leült, megkérdezed, szabad-e mellette a hely, és leülsz te is, rámosolyogsz, esetleg ha nem szólítana meg, akkor hozzászólsz, szóbahozol valami tök banális dolgot, "hű de meleg van" vagy más efféle.


A többit már bízd rá, ha nem teljesen töketlen, és bejössz neki, ennyi elég lesz neki. Ha meg nem jössz be neki, akkor sürgősen kapcsolj felejtő üzemmódba.

2015. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!