Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanárhoz konzultációr...

Egyetemi tanárhoz konzultációra miben menjek?

Figyelt kérdés
Ő lesz a konzulensem, ma mennék be hozzá megbeszélni, hogy miről írjak. Én alapból csinosabban öltözködök, miniruhák, magassarkú, erősebb smink. Jó nem úgy, mint amikor bulizni megyek, de azért csinosan. Ez így sok lenne egy konzultációra? Nem lesz zavarban, ha kettesben maradok vele? Vagy fogjam vissza magam öltözködésileg? Kérlek írjatok, mert pár órán belül el kell indulnom, és nem tudom, mit csináljak :/.
2015. jún. 29. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Úgy öltözködj, ahogy egyébként is szoktál. De ne legyen túl mini, ne legyen túl kivágott. Szóval ízlésesen, ne ribisen. Egy csinos ruha és a magassarkú még nem kihívó.
2015. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Van nem kivágott ruhám is, akkor abban megyek. És a magassarkú még belefér, vagy inkább egy szép szandál legyen?
2015. jún. 29. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Hát magassarkúban is van ezerféle. Ha egy normál körömcipő, akkor az jó. De egy brutál platformosat, vagy szegecseset, vagy 15 cm-es fémsarkút, stb. inkább hanyagolnám :)

De nem ismernek ott? Nem ismerik a stílusodat? Nem tanított a konzulensed? Még sose találkoztál vele?

2015. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk konzultációra mindenki teljesen hétköznapi ruhában megy. Nekem még sose jutott eszembe, hogy ki kellene öltözni :D A miniruhát, erősebb sminket lehet amúgy hanyagolnod kellene, ilyenben órára se járunk.


Miért lenne amúgy zavarban? 1000+1 szakdolgozatos járt már nála, nem te vagy az első. :D

2015. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem azért kéne valami komolyabb ruhát venned, hogy ne hozd zavarba, hanem hogy azt sugalld magadról, hogy vegyenek komolyan. Az sem mindegy, milyen szak, én egy designer szakon vagyok szakdoga-konzulens, és rohadtul nem érdekel, miben van a tanítványom, lila-e a haja vagy hány piercingje van, de mondjuk jogon, közgázon vagy klasszika-filológián lehet kevésbé liberálisak az oktatók. És azt is elismerem, hogy még nálam is számít az első benyomás - mint mindenkinél. Csak ez nálam inkább a stílus (külső+diplomatéma+beszéd) összhangját jelenti, nem a konkrét kinézetet.
2015. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
En terd folotti szoknyaban nem mennek konzultaciora, az tuti. Plane, ha o lesz a konzulens. Sokminden fugg tole. Szoval visszafogottabban oltoznek a helyedben. Nem farmer, de nem is total elegans ruha. Az erosebb smink nem gond szerintem, ha a ruha nem kihivo.
2015. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!