Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Menjek osztálytalálkozóra?

Menjek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

5 éves osztálytalálkozóm lenne. A suli után senkivel sem tartottam a kapcsolatot és ők sem kerestek (pedig voltak, akikkel egy városban voltam), suli alatt én csak azért voltam számukra "jó barátnő", mert tőlem mindig megkapták a házit és dogáknál lehetett rólam lesni. Egy emberrel viszont jól kijöttem, de vele sem tartottuk a kapcsolatot. Az 5 év alatt teljesen megváltoztam külsőleg (akkor nagyon fiúsan öltözködtem, most pedig nagyon nőiesen), sosem voltam az osztály középpontjában, tehát ha elmennék, akkor csak 1-2 emberrel beszélgetnék, negatívum , h az egészségemmel gondjaim vannak (ki-be járok a kórházba) és pénzügyi gondjaim is vannak a kezeléseim miatt és egy ilyen kiadás (mivel az osztályfőnöknek nagyon drága ajándékot vettek) egyáltalán nem hiányzik. Vagy menjek mégis inkább, mert mégis osztálytársaim és jelenleg nincs egy barátom sem? Ti a helyemben elmennétek ?

köszi!



2015. júl. 3. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges elmenni, írtad,hogy nem tartottad a kapcsolatot senkivel.Pénzügyi gondjaid vannak.Az,hogy nincsenek barátaid nem ezen fog múlni.Az sem jelent semmit,hogy az osztálytársaid voltak.
2015. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi a francért kell olyan drága ajándékot venni? Én a helyedben elmennék, mert mégis csak velük voltál legalább 4 évig. Egy jó kis programnak fogd fel, legalább megmutatod magad, hogy mennyit változtál. Egy két emberrel megtalálod a hangot, egy kis oldódás után ki tudja milyen jó sztorik alakulnak ki. :D Menj el és mutasd meg magad. :D Magyarán stréber voltál? Én is kedveltem a magad fajtát, mert nem sűrűn volt leckém. :D
2015. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem mennék el
2015. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék el. Ha azelőtt nem jöttél ki igazán velük, akkor valószínűleg egy osztálytalálkozó alkalmával sem fogsz hatalmas barátságokat kialakítani velük.

Én sem szeretek osztálytalálkozókra járni pont ilyen okok miatt.

Mi értelme? Úgy voltam vele, ha ennyi év alatt annyira nem érdekeltük egymást, hogy írtunk volna egymásnak pár sort, most mit jópofizzunk, hogy: Jaj, de régen láttalak, jól nézel ki, hogy vagy, mi van veled? Tényleg? Óóóóó, de jó! Na majd beszélünk! Majd összehozunk egy talit! (amiből persze nem lesz semmi)

2015. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el. Én sem voltam jóban senkivel mégis elmentem a 10 és a 25 éves találkozókra ,de tök felesleges volt. Mindenki a másikat überelte ház, férj, gyerek, kocsi, nyaralás , diploma stb. témákban. Kit érdekel?
2015. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, reggelre megkaptam, h mennyit kellene kiadnom az oszt.találkozó miatt és hát 3 havi gyógyszerem ára, amit jelenleg nem engedhetek meg. Köszönöm a hozzászólásokat is!
2015. júl. 4. 15:11
 7/7 anonim válasza:
17%
Én elmennék..én se voltam az osztály középpontjában és mi se tartottuk a kapcsolatot de tök jó látni ennyi idő és majd még több idő után is azt hogy kiből mi lett. A másik pedig ha valaki veszi a fáradságot és megszervez akkor ha mindenki valami kifogást keresne akkor senki se menne el..sose tudja az ember hogy mit kap egy ilyen után...másnak is van baja.. kinek ez kinek az....Én se szeretek sehova se menni de erőt veszek magamon és szint mindig jól sül el..ne kifogást keress hanem menj...!
2015. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!