Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mibe menjek osztálytalálkozóra...

Mibe menjek osztálytalálkozóra? F 29 marketinges vagyok.

Figyelt kérdés

Öltöny, öltönynadrág kizárva.

Más ruhát meg nem ismerek, csak a farmert és a pulóvert.


Hölgyek? Előre is köszi a segítséget!


2014. szept. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért van kizárva az öltöny?
2014. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mentek.
2014. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Suli és középszintű étterem.

Nincs öltönyöm, sosem volt, nem szeretem.

2014. szept. 23. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy ma divatosnak számító szövetnadrágot. Nem farmer, nem öltönynadrág, hanem ez:

[link]


Ehhez felvehetsz valami hétköznapibb inget (csakis hosszujjút), valami kicsit alkalmibb hosszujjú pólót, de egy rövid ujjú is simán elfér. Ha elegánsabb akarsz lenni, vegyél fel hozzá egy zakót. Na nem öltönyzakót, hanem valami lazábbat.

2014. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
senki nem vesz öltöny osztálytalira, ez nem egy olyan esemény, azokkal találkozol, akikkel 4-5 évig napi szinten együtt voltál, láttak fáradtan, álmosan, szomorúan, vidáman, stb. nem kell a külsőségre ekkora hangsúlyt fektetni, úgyis tudja mindenki a másikról, hogy honnan érkezett. én egy divatos sötétkék farmerban és egy New Yorkeres ingben mentem, meg fehér cipőben, a többi " srác" is hasonlóan lazán volt...
2014. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Farmer-ing kombináció? Imádom a farmer-inges pasikat. :P És szerintem az alkalomhoz is megfelelő lenne. :)
2014. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!