Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha angol tanárom...

Mit tegyek ha angol tanárom utál, és nem enged át mert pótvizsgáznom kell, és azt mondta nem vagyok rá képes, és mi van akkor ha direkt meghúz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is merek olyat akit évekig meghúzott ugyan az a tanár. Próbálkozz, egyszer csak sikerül.
2015. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem húzhat meg. Jogod van másik tanárt felkérni a javításra.
2015. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólj az iskolaigazgatónak hogy szivat a tanár kérdezen ki más tanár is ha nem megy fordulj a szüleiddel jogi segitségért ahol kivizsgálják az ügyet felmérik a képeségeid és ha bebizonyosodik hogy csalás volt pereljétek be tanárt meg az iskolát de ehez bizonyitani kell
2015. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem egy tanárom folyton szívat , jó vagyok fizikából meg kémiából (mindkettőt az a p*cs tanítja) és egy ideje folyton próbál "gyengíteni" . Azzal b*szogat , hogy nem vagyok olyan jó meg ha írok felmérőt folyton hülye okokkal szólít meg meg össze-vissza ültet és nem tudok figyelni majd ordibál , hogy miért írok még mikor már beszedte a teszteket . DE TUDOD MIT LESZAROM AZ ILYEN KUTYÁKAT :D HA LESZ LEHETŐSÉGEM ÉS NEM TANÍT TÖBBET MIKOR MEGYEK EL LÍCEUMBA MEGMONDOM ANNAK A VÉN K*RVÁNAK !! EZ CSAK ERŐSÍTSEN TÉGED ÉS TANULJ DUPLA ANNYIT A BECSÜLET MIATT !!! AZÉRT IS ŐT KÉRD ÉS MUTASD MEG MIT TUDSZ . ENGEM EZ GYAKORLATILAG MOTIVÁL ! HAJRÁÁ !
2015. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki: I don't give up bitch!!
2015. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!